Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Відділ з питань цивільного захисту

19-11-2015 Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (фоторепортаж події)
Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

17 листопада відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Солом'янської адміністрації на тему: «Дії органів управління та сил Солом’янської районної ланки територіальної підсистеми міста Києва єдиної державної системи цивільного захисту щодо захисту населення під час терористичних актів на території Солом’янського району м.Києва».

Засідання проходило під головуванням першого заступника голови Солом’янської адміністрації, голови комісії з питань ТЕБ та НС Володимира Бялковського. У її роботі взяли участь члени комісії ТЕБ та НС Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації, представники медичних закладів, закладів освіти, комунальних підприємств району.

На комісії розглянули питання щодо мінімізації вчинення терористичних або диверсійних актів, забезпечення безпеки громадян та захист найважливіших об’єктів інфраструктури на території Солом’янського району столиці.

Учасники комісії визначили першочергові завдання: провести інструктажі з відповідальними працівниками управління освіти, охорони здоров’я, комунальних підприємств району щодо першочергових дій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів, забезпечити належний рівень безпеки в школах та дитячих садках; провести уточнення переліку об’єктів з великим скупченням людей, а також наявності ліжко-місць у медичних закладах, які будуть задіяні при необхідної госпіталізації, підвищення пильності щодо виявлення підозрілих осіб та неможливості внесення у приміщення підозрілих предметів.

Під час засідання було розглянуто питання підготовки до зимового періоду. За підсумками обговорення прийнято рішення щодо залучення сил і техніки підприємств, установ та організацій для прибирання території району від снігу та координації робіт стосовно прибирання доріг, під’їзних шляхів до шкіл, закріплення територій лікувальних закладів за комунальними підприємствами району. Також у приміщеннях ЖЕДів району будуть створені пункти обігріву для тимчасового перебування населення під час пониження температури повітря у зимовий період.

ПАМ'ЯТКА першочергових дій персоналу підприємств, установ та організацій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів

Про заходи щодо мінімізації вчинення терористичних або диверсійних актів, забезпечення безпеки громадян та захист найважливіших об’єктів інфраструктуриПро заходи щодо мінімізації вчинення терористичних або диверсійних актів, забезпечення безпеки громадян та захист найважливіших об’єктів інфраструктури
Вся інформація

Корупція має бути помічена