Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Відділ з питань цивільного захисту

19-11-2015 Адреси пунктів обігріву у Солом’янському районі
Адреси пунктів обігріву у Солом’янському  районі

Солом’янська адміністрація повідомляє, що районні служби планують облаштувати пункти обігріву для соціально незахищених громадян на період різкого зниження температури. Такі пункти у Солом’янському районі будуть знаходитися за адресами: вул. Єреванська, 3А (ЖЕД-901); вул. Волинська, 4А (ЖЕД-902); вул. Солом’янська, 33 (ЖЕД-903); бульв. І.Лепсе, 23А (ЖЕД-904); вул. М.Донця,15А (ЖЕД-905); вул. Виборзька, 42 (ЖЕД-906), а також у приміщеннях Територіального центру соціального обслуговування населення Солом’янського району м. Києва  на вул. Волинська, 2 та бульв. І.Лепсе, 83А.

Солом’янська районна організація Товариства Червоного Хреста м. Києва надаватиме за необхідністю медичну допомогу, ліки та теплий одяг для осіб, які будуть знаходитися у визначених пунктах обігріву.

У період низьких температур заплановано додаткове розгортання пунктів обігріву на ринках району з організацією видачі гарячих напоїв та печива.

Управління з надзвичайних ситуацій у Солом’янському районі ГУ ДСНС України у м. Києві на період різкого зниження температури повітря планує встановити мобільний пункт обігріву на території Великої Кільцевої дороги в районі  вул. Академіка Заболотного,1. 

Роботу пунктів буде розпочато з істотним зниженням температури повітря.

Вся інформація

Корупція має бути помічена