Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Відділ з питань цивільного захисту

29-10-2015 Роз’яснювальна робота з населенням (фоторепортаж події)
Роз’яснювальна робота з населенням

Рятувальники провели роз’яснювальну роботу з населенням щодо попередження виникнення пожеж у столичних багатоповерхівках.

Рятувальники переймаються проблемою порушення правил пожежної безпеки в житлових будинках столиці. У зв’язку з цим співробітники Київського гарнізону постійно проводять роз’яснювальну роботу серед населення та тісно співпрацюють у цьому напрямку з житлово-комунальними організаціями.

Одним із напрямків роботи є профілактичні рейди, що систематично проводяться рятувальниками спільно з іншими службами столиці, представниками житлово-комунальних організацій та ЗМІ.

28 жовтня, такий рейд відбувся в Солом’янському районі міста. З настанням холодів знову має місце проблема перенавантаження електромереж, що часто призводить до короткого замикання старої електропроводки, а далі й до пожежі. Аби попередити такі випадки, рятувальники поспілкувалися з громадянами та пояснили, що обігріватися потрібно з розумом. Не можна одночасно вмикати велику кількість електричних приладів, особливо тих, що споживають багато електроенергії. При користуванні потрібно постійно слідкувати за електроприладами, не залишати їх увімкненими при виході з дому та на ніч. Також звернули увагу мешканців столичних багатоповерхівок на відповідальне ставлення до дотримання правил пожежної безпеки при обладнанні загальних коридорів – не можна захаращувати евакуаційні виходи, встановлювати різноманітні перегородки чи розміщувати в коридорах габаритні меблі, які можуть стати на перешкоді при виникненні пожежі.

Також працівники служби порятунку звернули увагу на такі грубі порушення як неробочий стан системи димовидалення та системи внутрішнього пожежного водопостачання.

Кожен охочий мешканець будинку мав можливість поспілкуватися з фахівцями ДСНС та почути цінні поради щодо правил пожежної безпеки, а також отримати відповідні інформаційні листівки.

Безпека мешканців столиці залежить, в першу чергу, від самих громадян, від їх відповідального ставлення і дотримання правил пожежної безпеки.

ГУ ДСНС України у м. Києві

Рятувальники Солом'янського району провели роз’яснювальну роботу з населенням щодо попередження виникнення пожеж у столичних багатоповерхівкахРятувальники Солом'янського району провели роз’яснювальну роботу з населенням щодо попередження виникнення пожеж у столичних багатоповерхівкахРятувальники Солом'янського району провели роз’яснювальну роботу з населенням щодо попередження виникнення пожеж у столичних багатоповерхівкахРятувальники Солом'янського району провели роз’яснювальну роботу з населенням щодо попередження виникнення пожеж у столичних багатоповерхівкахРятувальники Солом'янського району провели роз’яснювальну роботу з населенням щодо попередження виникнення пожеж у столичних багатоповерхівкахРятувальники Солом'янського району провели роз’яснювальну роботу з населенням щодо попередження виникнення пожеж у столичних багатоповерхівкахРятувальники Солом'янського району провели роз’яснювальну роботу з населенням щодо попередження виникнення пожеж у столичних багатоповерхівках
Вся інформація

Корупція має бути помічена