Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Відділ з питань цивільного захисту

07-10-2015 Ліквідація вогнищ
Ліквідація вогнищ

Протягом минулої ночі у міських лісах столиці сталося три пожежі, які локалізовано та ліквідовано силами лісопаркових господарств. Так, у Дарницькому лісо-парковому господарстві пожежа виникла вночі у двох місцях, загальною площею 3,16 га. А на території лісо-паркового господарства «Конча-Заспа» виникло загоряння площею 0,04 га.

Завдяки злагодженій роботі, лісники-зеленбудівці разом з ДСНС оперативно відреагували на пожежі, які станом на 8:00 7 жовтня повністю локалізовані та ліквідовані. Ймовірною причиною загоряння, на думку фахівців, є підпал.  Відповідні документи направлені до відділів УМВС України. Нагадаємо, це не перший випадок умисного підпалу лісу. 3 вересня стався навмисний підпал у Дарницькому ЛПГ.

Наразі на місці ліквідації чергують пожежні машини із бригадами. Крім цього, на території лісо-паркових господарств посилено заходи щодо пожежної безпеки: збільшено кількість груп патрулювання, продовжуються створення мінералізованих смуг та встановлення шлагбаумів.

Наголошуємо, що згідно з чинним законодавством України винні у порушенні вимог пожежної безпеки у лісах або за шкоду, заподіяну лісу, несуть відповідальність як адміністративну, так і кримінальну.

У разі виникнення пожежі обов’язково треба виходити із зони пожежі проти вітру та зателефонувати за номерами: 101 або (044) 272-40-18.

Вся інформація

Корупція має бути помічена