Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Відділ з питань цивільного захисту

03-09-2015 Засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та НС Солом’янської адміністрації (фоторепортаж події)
Засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та НС Солом’янської адміністрації

У зв’язку з розповсюдженням на території міста Києва продуктів горіння пожеж, що виникли в Київській області, а також через високу температуру повітря, 3 вересня відбулося засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації. У засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів адміністрації, представники Управління з питань НС у Солом’янському районі ГУ ДСНС України у м. Києві, Голосіївського міжрайонного управління Держсанепідслужби м. Києва, Солом’янського РУГУ МВС України в м. Києві, інших міських та районних служб, керівники комунальних підприємств, що передані до сфери управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

В ході засідання розглянуто питання про проведення оперативних заходів для зниження вмісту шкідливих речовин у повітрі на території Солом’янського району м. Києва для недопущення погіршення стану здоров’я мешканців  району. Рішенням комісії посилено режим поливу вулиць, прибудинкових територій, територій навчальних та медичних закладів, проведення вологого прибирання вхідних груп житлових будинків. Підвищену увагу приділено доведенню до населення рекомендацій щодо захисту від задимлення, яке виникає під час лісових, торф’яних та техногенних пожеж.

Комісія зауважує, що мешканцям району необхідно максимально обмежити час перебування на вулиці дорослих, а особливо дітей, використовувати в разі необхідності вологі пов’язки для захисту органів дихання. Тримати закритими вікна, здійснювати провітрювання приміщень у вечірній та нічний час. На сьогодні в  місті Києві відмічається збільшення у 5-8 разів вмісту сірчистого ангідриду в повітрі через пожежу в лісі під Броварами і тління торфовищ у Київській області.  Відбір  проб атмосферного повітря в районах  м. Києва проводиться працівниками  ДУ «Київський міський лабораторний центр Держсанепідслужби України», результати яких розміщуються на сайті Головного управління Держсанепідслужби у м. Києві: www.ses.gov.ua.

Сірчистий ангідрид - безбарвний газ, сильно дратує очі і дихальні шляхи. Тому необхідно звести до мінімуму перебування на відкритому повітрі, особливо вранці, коли концентрація небезпечних речовин – найбільша. Рекомендується вживати кисломолочні продукти, підсолену та лужну воду. За посилення запаху гарі рекомендується одягати захисні маски, особливо це стосується літніх людей, та тих, хто страждає на діабет, серцево-судинні захворювання, хронічні захворювання легень, алергію. Користуйтеся приміщеннями, де є очищення повітря і працюють кондиціонери. Якщо у вас з’явилися задишка, кашель – зверніться до лікаря.

Про оперативні заходи для зниження вмісту шкідливих речовин у повітрі на території Солом’янського району Про оперативні заходи для зниження вмісту шкідливих речовин у повітрі на території Солом’янського району Про оперативні заходи для зниження вмісту шкідливих речовин у повітрі на території Солом’янського району
Вся інформація

Корупція має бути помічена