Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Відділ з питань цивільного захисту

09-02-2022 Солом‘янські ДСНС-ники продовжують проводити інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення (фоторепортаж події)
Солом‘янські ДСНС-ники продовжують проводити інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення

Сьогодні рятувальники Солом’янського району провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями багатоповерхових будинків. Метою таких заходів є - донесення до свідомості громадян правил з пожежної безпеки у побуті та їх дотримання, а також попередження загибелі та нещасних випадків серед мешканців багатоповерхівок. Під час бесіди рятувальники наголосили на алгоритмі дій у разі виникнення пожежі у помешканні та роздали листівки з правилами поведінки для детального ознайомлення.

Шановні гості та мешканці столиці! Пам'ятайте, що ваша безпека залежить від вас, будьте обачними, відповідальними та обережними, дотримуйтесь правил пожежної безпеки. У разі виникнення надзвичайної ситуації терміново телефонуйте за номером 101.

Робота рятувальників щодо дотримання правил пожежної безпеки у побутіРобота рятувальників щодо дотримання правил пожежної безпеки у побутіРобота рятувальників щодо дотримання правил пожежної безпеки у побутіРобота рятувальників щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті
Вся інформація

Корупція має бути помічена