Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Відділ з питань цивільного захисту

09-04-2021 Робочий візит до Солом’янського районного управління ДСНС України у місті Києві (фоторепортаж події)
Робочий візит до Солом’янського районного управління ДСНС України у місті Києві

Голова Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації Ірина Чечотка разом із першим заступником голови Олександром Смиком та начальником відділу з питань цивільного захисту Анатолієм Ткачем відвідали Солом’янське районне управління ДСНС України у місті Києві, що знаходиться на вулиці Василя Липківського, 33.

Рятувальники ознайомили посадовців із матеріально-технічною базою підрозділу, а також з тактико-технічними характеристиками спеціальної аварійно-рятувальної техніки.

Під час зустрічі начальник Солом’янське районне управління ДСНС України у місті Києві Руслан Дядюша розповів про особливості роботи вогнеборців, завантаженість пожежно-рятувальних частин, ознайомив з протипожежною обстановкою у районі та провів змістовну екскурсію по пожежно-рятувальній частині.

Ірина Чечотка відзначила високий рівень підготовки частини, особового складу та подякувала бійцям за непросту роботу та їх сумлінне відношення до неї.

Голова Солом’янської РДА здійснила робочий візит до пожежно-рятувальної частини Голова Солом’янської РДА здійснила робочий візит до пожежно-рятувальної частини Голова Солом’янської РДА здійснила робочий візит до пожежно-рятувальної частини Голова Солом’янської РДА здійснила робочий візит до пожежно-рятувальної частини Голова Солом’янської РДА здійснила робочий візит до пожежно-рятувальної частини Голова Солом’янської РДА здійснила робочий візит до пожежно-рятувальної частини Голова Солом’янської РДА здійснила робочий візит до пожежно-рятувальної частини
Вся інформація

Корупція має бути помічена