Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Відділ з питань цивільного захисту

25-04-2016 Заходи з нагоди 30-х роковин Чорнобильської катастрофи (фоторепортаж події)
Заходи з нагоди 30-х роковин Чорнобильської катастрофи

У Солом’янському  районному  управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у місті Києві відбулися заходи до 30-х роковин Чорнобильської катастрофи.

Присутні подякували пожежникам за проявлену мужність та героїзм під час ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції. У заході взяли участь народний депутат України Дмитро Андрієвський,  голова Солом’янської РДА Максим Шкуро начальник ГУ ДСНС України у м. Києві Андрій Ватолін, начальник Солом'янського РУ ДСНС у м. Києві Руслан Дядюша, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та працівники пожежної частини.

Керівник району Максим Шкуро подякував ліквідаторам за мужність і вручив грамоти. «Робота працівників рятувальної служби − це робота, яка межує з подвигом. Хочу подякувати Вам за те, що зробили 30 років тому і рятувальникам, які сьогодні несуть важку службу та часто жертвують своїм життям», − зазначив голова адміністрації Максим Шкуро.

Хвилиною мовчання учасники церемонії вшанували пам'ять загиблих ліквідаторів.

У Солом’янському районі проживає понад 2 тисячі ліквідаторів, 4 тисячі 973 постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи, з них майже 700 дітей. 

У Солом’янському районі відзначили пожежників–ліквідаторів аварії на ЧАЕСУ Солом’янському районі відзначили пожежників–ліквідаторів аварії на ЧАЕСУ Солом’янському районі відзначили пожежників–ліквідаторів аварії на ЧАЕСУ Солом’янському районі відзначили пожежників–ліквідаторів аварії на ЧАЕСУ Солом’янському районі відзначили пожежників–ліквідаторів аварії на ЧАЕСУ Солом’янському районі відзначили пожежників–ліквідаторів аварії на ЧАЕСУ Солом’янському районі відзначили пожежників–ліквідаторів аварії на ЧАЕСУ Солом’янському районі відзначили пожежників–ліквідаторів аварії на ЧАЕСУ Солом’янському районі відзначили пожежників–ліквідаторів аварії на ЧАЕСУ Солом’янському районі відзначили пожежників–ліквідаторів аварії на ЧАЕСУ Солом’янському районі відзначили пожежників–ліквідаторів аварії на ЧАЕС
Вся інформація

Корупція має бути помічена