Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Розпорядження РДА

10-06-2015 Розпорядження РДА

Розпорядження №347 від 05.06.2015 "Про внесення змін до розпорядження Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації від 06.05.2015  № 279"

У зв’язку з уточненням інформації про арешт майна, яке знаходиться на балансі комунальних підприємств сфери технічного обслуговування та ремонту житлового фонду Солом’янського району м. Києва:

1. Внести зміни до розпорядження  Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації від 06.05.2015 № 279 «Про передачу та закріплення майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва, яке передано до сфери управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації за комунальним підприємством «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м.Києва», а саме :

1.1. Пункт 2 розпорядження  викласти в такій редакції :

«2. Комунальному підприємству «Відрадненське» Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, комунальному підприємству «Грушківське» Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації передати комунальному підприємству «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м.Києва» в установленому порядку майно, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва, яке передано до сфери управління Солом’янської  районної в місті Києві державної адміністрації та перебуває на їх балансі згідно з додатками 3,4.»

1.2 Додатки 3-7 до розпорядження  вважати такими, що втратили чинність.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови та заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова         М.Шкуро

Увага! Дивіться додаток!


Додаток: rozp347_2015.pdf

Вся інформація

Корупція має бути помічена