Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Розпорядження РДА

28-04-2015 Розпорядження РДА

Розпорядження №258 від 27.04.2015 "Про затвердження Порядку організації та проведення особистого прийому громадян головою, першим заступником голови, заступником голови, керівником апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації" 

Відповідно до статті 22 Закону України «Про звернення громадян»,   пункту 1 Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» та з метою забезпечення реалізації права громадян на звернення та особистий прийом: 

1. Затвердити Порядок організації та проведення особистого прийому громадян головою, першим заступником голови, заступником голови та  керівником апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, що додається.

2 . Розпорядження набирає чинності з моменту його оприлюднення.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Макаренка П.В.

 

Голова           М. Шкуро

Увага! Дивіться додаток!


Додаток: rozp258_2015.doc.pdf

Вся інформація

Корупція має бути помічена