Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Розпорядження РДА

20-03-2015 Розпорядження РДА

Розпорядження №167 від 18.03.2015 "Про проведення весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану Солом’янського району м. Києва у 2015 році"

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Указу Президента України від 06 серпня 1998 року № 855/98 «Про День довкілля», розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2010 року № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою території населених пунктів», розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 16.03.2015 № 225 «Про проведення весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста у 2015 році» та з метою пропаганди екологічних знань серед широких  верств населення, підвищення рівня екологічної культури, а також санітарного очищення Солом’янського району м. Києва після зимового періоду експлуатації, відновлення благоустрою та озеленення території, підготовки об’єктів районної інфраструктури до проведення загальнодержавних і загальноміських заходів:

1. Провести в Солом’янському районі м. Києва:

1.1. Весняний двомісячник з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану в період з 16 березня до 08 травня 2015 року.

1.2. День довкілля – 25 квітня 2015 року.

2. Утворити комісію з проведення весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану Солом’янського району м. Києва у складі, що додається.

3. Затвердити план заходів щодо проведення весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану Соломʼянського району м. Києва, що додається.

4. Покласти персональну відповідальність на голову районної комісії з проведення весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану Соломʼянського району м. Києва за виконання планових показників заходів весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану Соломʼянського району м. Києва  у 2015 році.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова        М. Шкуро

Увага! Дивіться додаток!


Додаток: rozp167_2015.pdf

Вся інформація

Корупція має бути помічена