Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

ДПІ інформує

13-07-2017 ДПІ в Солом’янському районі ГУ ДФС у м. Києві інформує
ДПІ в Солом’янському районі ГУ ДФС у м. Києві інформує

З 20 червня 2017 року (дня опублікування в Офіційному віснику України) набрали чинності зміни до форми Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації.

Зміни затверджені Наказом Міністерства фінансів України від 28.04.2017 № 469 «Про затвердження змін до форми Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації».

Так, змінами передбачено:

  • вилучення квартального звітного періоду;
  • уточнено перелік доходів і витрат неприбуткових організацій;
  • до сум операцій нецільового використання активів включена вартість активів (коштів або майна), вартість товарів (робіт, послуг), які використані на цілі інші, ніж фінансування видатків на утримання неприбуткової організації, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених установчими документами, та/або для здійснення неприбуткової (добродійної) діяльності, передбаченої законом для релігійних організацій;
  • для відображення наявних додатків додана клітинка, в якій проставляється позначка, що разом із Звітом подається фінансова звітність (як додаток). Фінансова звітність є додатком до Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації та його невід'ємною частиною.

Наказ МФУ від 28.04.2017 № 469 опублікований в «Офіційному віснику України» № 48 від 20.06.2017.

ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м. Києві

Вся інформація

Корупція має бути помічена