Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Громадянське суспільство і влада

14-04-2021 До уваги представників організацій громадянського суспільства
До уваги представників організацій громадянського суспільства

З метою розбудови сталого партнерства між органами влади та неурядовими організаціями в місті Києві, комунальним підприємством Київської міської ради «Центр публічної комунікації та інформації» було створено реєстр інститутів громадянського суспільства (далі – Реєстр) в рамках нового сучасного вебпорталу vcentri.com.

Пріоритетними завданнями функціонування Реєстру є створення єдиної міської платформи для зосередження дієвих організацій громадянського суспільства, як базового компоненту комплексної взаємодії неурядових організацій з органами влади, а також конкурентоспроможного середовища для інститутів громадянського суспільства під час проведення муніципальних конкурсів для фінансування проєктів за кошти міського бюджету.

Окрім того, інститути громадянського суспільства, які пройшли модерацію на вебпорталі можуть бронювати приміщення для проведення заходів у відкритому громадському просторі VCENTRI HUB (вул. Володимирська, 51-б), який працює з урахуванням до діючих карантинних обмежень. Наразі громадський хаб пропонує усім відвідувачам рівний доступ та інклюзивність, облаштовані приміщення з технічним обладнанням, а для організацій внесених до Реєстру доступні безкоштовні консультації кваліфікованих юриста та бухгалтера.

Тож не гайте часу та реєструйтесь вже сьогодні! 

Телефон технічної підтримки користувачів: 093 389 44 57

Вся інформація

Корупція має бути помічена