Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Об'яви, новини

11-04-2016 Оренда комунального майна
Оренда комунального майна

Оголошення про намір передати в оренду об'єкти, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передані до сфери управління Солом’янської  районної в місті Києві державної адміністрації

ОРЕНДОДАВЕЦЬ  - СОЛОМ’ЯНСЬКА РАЙОННА В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

- нежитлове приміщення, розташоване за адресою: вул. Народного Ополчення, 2, загальною площею 49,7 кв.м, запропонована заявником мета використання – розміщення громадської приймальні депутата Київської міської ради на площі, що не використовується для провадження підприємницької діяльності, не більше як 50 кв.м. Розмір річної орендної плати становить 1,0 грн (без ПДВ).

- нежитлове приміщення, розташоване за адресою: вул. Народного Ополчення, 2, загальною площею 89,8 кв.м, запропонована заявником мета використання – розміщення громадської організації, яка здійснює безкоштовну психологічну, соціальну допомогу, реабілітацію та адаптацію інвалідів та інших учасників АТО, якщо орендована площа становить до 100 кв.м та не використовується для провадження підприємницької діяльності. Розмір річної орендної плати становить 1,0 грн (без ПДВ).

- нежитлове приміщення, розташоване за адресою: вул. Народного Ополчення, 2, загальною площею 64,0 кв.м, запропонована заявником мета використання – розміщення громадської організації, яка здійснює безкоштовну психологічну, соціальну допомогу, реабілітацію та адаптацію інвалідів та інших учасників АТО, якщо орендована площа становить до 100 кв.м та не використовується для провадження підприємницької діяльності. Розмір річної орендної плати становить 1,0 грн (без ПДВ).

- нежитлове приміщення, розташоване за адресою: бульвар І. Лепсе, 13, загальною площею 35,7 кв.м., запропонована заявником мета використання-розміщення суб’єкта господарювання, що здійснює побутове обслуговування населення, в тому числі перукарень або інше використання майна. Розмір місячної орендної плати становить 2 255,00 грн. (без ПДВ).

- нежитлове приміщення, розташоване за адресою: бульвар І. Лепсе, 21, загальною площею 47,0 кв.м., запропонована заявником мета використання-розміщення суб’єкта господарювання, що здійснює побутове обслуговування населення, в тому числі перукарень або інше використання майна. Розмір місячної орендної плати становить 3 045,41 грн. (без ПДВ).

Термін прийняття заяв про оренду - 10 робочих днів з дня наступного після публікації оголошення. Заяви про оренду приймаються за адресою: 03020, просп. Повітрофлотський, 41, Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація, каб 179. Отримати довідкову інформацію можна за тел.: 207-09-32, 207-09-34, 207-09-30.  

Вся інформація

Корупція має бути помічена