Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Протоколи засідань громадської ради

25-06-2015 Протокол засідання ініціативної групи від 23.06.2015 №5
Протокол засідання ініціативної групи від 23.06.2015 №5

23 червня 2015 року відбулось засідання ініціативної групи по підготовці установчих зборів для формування складу громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації.

м. Київ          23 червня 2015 року

 

Присутні:

- 20 членів ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації (список реєстрації додається);

- мешканці Солом’янського району міста Києва: М.Гобова, І.Скопненко.

Порядок денний:

1. Про затвердження списку  кандидатов до складу громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації, які братимуть участь в установчих зборах 30 червня 2015 року.

2. Про відсутність уповноваженого представника Первинної організації профспілки авіабудівників України ДП «Завод 410 ЦА» Сороки Б.М на установчих зборах відповідно до листа від 22.06.2015 №9.

3. Різне.

 

По першому питанню

Слухали:

Кулікову Т.В. – секретаря ініціативної групи щодо затвердження списку кандидатів до складу громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації, які братимуть участь в установчих зборах (список додається).

Голосували: «за» - одноголосно.

Вирішили:

1. Затвердити запропонований список кандидатів до складу громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації, які братимуть участь в установчих зборах.

2. Доручити секретарю ініціативної групи Куліковій Т.В. оприлюднити затверджений список на сайті Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації. 

 

По другому питанню

Слухали:

Кулікову Т.В. – щодо відсутності уповноваженого представника Первинної організації профспілки авіабудівників України  ДП «Завод 410 ЦА» Сороки Б.М на установчих зборах 30.06.2015 відповідно до листа від 22.06.2015 №9

Виступили:

Єрко Н.П. - щодо варіантів вирішення вищезазначеної ситуації, а саме повідомлення членів профспілкової організації ДП «Завод 410 ЦА» про необхідність надання документів щодо заміни уповноваженого представника, оформлених відповідно до вимог чинного законодавства.

Голосували: «за» – одноголосно.

Вирішили: Доручити Куліковій Т.В. повідомити в телефонному режимі членів профспілкової організації  ДП «Завод 410 ЦА» про необхідність надання документів щодо заміни уповноваженого представника, оформлених відповідно до вимог чинного законодавства.

 

По третьому питанню

Слухали: Шарафетдінова П.І. та Кулікову Т.В.  про організаційні питання щодо проведення установчих зборів.

Папушу О.В. щодо висвітлення особистої інформації на сайті Солом’янської райдержадміністрації уповноважених представників ІГС для участі в установчих зборах,  а саме – не оприлюднювати інформацію про  особисті контакти делегатів.

Голосували: «за» – одноголосно.

Вирішили: Доручити Папуші О.В. та Шевченко Д.І. обробити базу даних уповноважених представників ІГС для участі в установчих зборах та висвітлити інформацію на сайті Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.  

 

Голова      П.І. Шарафетдінов

Секретар      Т.В.Кулікова

Вся інформація

Корупція має бути помічена