Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Протоколи засідань громадської ради

08-05-2015 Протокол засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при Солом’янській РДА

ПРОТОКОЛ № 1

засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації

 

м. Київ                    28 квітня 2015 року

 

Присутні: заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації О.Максимова, 21 член ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації, мешканка Солом’янського району міста Києва М.Гобова.

Відсутні: 5 членів ініціативної групи (список реєстрації додається). 

Порядок денний:

1. Про визначення дати, часу та місця проведення установчих зборів для формування складу громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації. 

2. Про затвердження зразків документів, необхідних для участі представників інститутів громадянського суспільства в установчих зборах:

- заяви ІГС на участь в установчих зборах;

- витягу з протоколу;

-  документів про легалізацію ІГС;

- інформації про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років;

- біографічної довідки делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- згоди на обробку персональних даних. 

3. Про порядок прийому документів від ІГС (визначення графіку чергувань членів ініціативної групи в приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації)

4. Різне.

Руденко В.В. запропонував ввести регламент засідання: доповідач - до 3хв, інформація з місця – до 2 хв.

Голосували: «за» – одноголосно.

Вирішили: розпочати засідання ініціативної групи та провести його у відповідності до запропонованого порядку денного з урахуванням регламенту.


По першому питанню

Слухали: Шарафетдінов П.І. – голова ініціативної групи довів присутнім зміст розпорядження від 27.04.2015 №259 Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації «Про затвердження складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації».

Кулікова Т.В. – секретар ініціативної групи зазначила, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року № 996 не пізніше за 30 календарних днів до проведення установчих зборів орган в обов’язковому порядку оприлюднює на своєму офіційному сайті та в інший прийнятний спосіб підготовлене ініціативною групою повідомлення про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів, порядок надання заяв для участі в установчих зборів. Запропонувала дату  9-12 червня 2015 року, о 14.00 у приміщенні Солом’янської райдержадміністрації за адресою просп. Повітрофлотський, 41.

Новікова Н.Г. зауважила, що за 10 календарних днів до проведення установчих зборів ініціативна група у разі потреби уточнює місце проведення установчих зборів, про що орган повідомляє на своєму офіційному веб-сайті.

Харченко В.П. запропонував провести установчі збори 10 червня о 14.00, а приміщення обрати залежно від кількості учасників.

Інших пропозицій щодо дати, часу та місця проведення установчих зборів не надійшло.

Голосували: «за» – одноголосно.

Вирішили: 1.Провести установчі збори для формування складу громадської ради   при  Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації 10 червня 2015 року о 14.00 у приміщенні Солом’янської райдержадміністрації.

2. Доручити секретарю ініціативної групи розміщення тексту повідомлення про дату, час та місце проведення установчих зборів для формування складу громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації.

 

По другому питанню

Слухали: Кулікова Т.В. доповіла, що чинним законодавством передбачено для участі в установчих зборах подання до ініціативної групи заяви у довільній формі, підписаної уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства. До заяви додаються: рішення керівника, біографічна довідка делегованого представника, копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства, інформація про результати діяльності протягом останніх двох років та згода на обробку наданих персональних даних. Членам ініціативної групи було заздалегідь надіслано на розгляд зазначені зразки.

Новікова Н.Г. внесла пропозицію спростити зразок заяви.

Харченко В.П. запропонував додати до біографічної довідки графу «Адреса проживання» та «Контактні дані (телефони, електронна адреса)».

Кожема В.П. зазначив, що дотримуючись норм постанови КМУ від 03.11.2010 №996, можна рекомендувати зразок заяви та додатки до неї.

Оніщенко Д.М. запропонував затвердити зразки документів для участі в установчих зборах та доручити відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю розмістити їх на офіційному сайті Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

Голосували: «за» – одноголосно.

Вирішили:

1. Рекомендувати зразок заяви для участі представників ІГС в установчих зборах і додатків до неї.

2. Розмістити зазначені зразки на офіційному сайті Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (додаються до протоколу).

 

По третьому питанню

Слухали: Кулікова Т.В. запропонувала для ефективної організації роботи з  прийому пакетів документів від інститутів громадянського суспільства скласти графік чергувань членів ініціативної групи, починаючи з 12 травня 2015 року з подальшим його розміщенням на офіційному сайті Солом’янської райдержадміністрації для інформування широкого загалу громадськості.

Голосували: «за» – одноголосно.

Вирішили:

1. Затвердити графік чергувань членів ініціативної групи для прийому документів від інститутів громадянського суспільства щодо участі в установчих зборах (додається).

2. Членам ініціативної групи здійснювати прийом документів з 12 травня 2015 року.

3. Секретарю ініціативної групи забезпечити реєстрацію пакетів документів від інститутів громадянського суспільства  через відділ організації діловодства Солом’янської райдержадміністрації.

 

4. Різне.

Оніщенко Д.М. озвучив пропозицію у подальшому протоколи засідань ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації підписувати голові та секретарю, а не всім членам ініціативної групи.

Голосували: «за» – одноголосно.

Вирішили: в подальшому протокол засідання ініціативної групи підписує  лише голова та секретар ініціативної групи.

Папуша О.В. озвучила пропозицію провести наступне засідання ініціативної групи 21 травня о 16.00.

Голосували: «за» – одноголосно.

Вирішили: 21 травня о 16.00 у приміщенні Солом’янської райдержадміністрації провести засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації.

 

Голова                    П.І. Шарафетдінов

Секретар                       Т.В. Кулікова

Вся інформація

Корупція має бути помічена