Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Протоколи засідань громадської ради

27-04-2015 Протокол засідання круглого столу щодо утворення ініціативної групи

Протокол

засідання круглого столу щодо утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації

 

10 квітня 2015 року                                                        просп. Повітрофлотський, 41

                                                                                              каб. 409

Присутні: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації – Макаренко П.В., начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю - Кулікова Т.В., 25 зареєстрованих уповноважених представників інститутів громадянського суспільства, які виявили бажання увійти до складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації (список згідно із Додатком 1), представник громадськості Солом’янського району міста Києва – Бритько Л.М.

Відсутні: уповноважений представник ГО «Правий сектор» Рудюк А.П. з поважних причин

Слухали: Макаренка П.В.. – керівника апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації щодо порядку денного:


1. Про формування та затвердження складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації (далі – ініціативної групи).

2. Про обрання голови та секретаря ініціативної групи.

3. Про визначення дати наступного засідання ініціативної групи.

По першому питанню

Слухали:

Макаренка П.В. щодо необхідності формування ініціативної групи для здійснення великої роботи з підготовки та проведення установчих зборів, на яких буде обрано склад громадської ради на два роки.

Відповідно до абзацу 1 та 3 пункту 8 постанови від 03.11.2014 №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» для формування складу громадської ради орган виконавчої влади утворює ініціативну групу з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства, до складу ініціативної групи входять представники інститутів громадянського суспільства, в тому числі ті, які є членами діючої громадської ради, та органу, при якому утворюється громадська рада. Тому Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація пропонує включити до складу ініціативної групи всіх представників інститутів громадянського суспільства, які виявили бажання увійти до складу ініціативної групи та подали свої заяви до 03 квітня 2015 року.

Харченка В.П. – уповноваженого представника ГО «Застава Караваєві Дачі» про членів ініціативної групи від Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

Керівник апарату Макаренко П.В. зазначив, що представництво органу виконавчої влади у складі ініціативної групи буде забезпечено членами, яких делегує голова Солом’янської райдержадміністрації.

Голосували: «за» - 24, «проти» - 1.

Вирішили: створити ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації у складі всіх представників інститутів громадянського суспільства, які подали заяви до 03 квітня 2015 року.

 

По другому питанню:

Слухали: Макаренка П.В. щодо необхідності обрання голови та секретаря ініціативної групи.

Уповноважений представник Спілки жіночих організацій Солом’янського району м.Києва Новікова Н.Г. запропонувала обрати головою Шарафетдінова П.І., який активно працює на терені Солом’янського району, займається благодійництвом, допомогою військовим у зоні АТО.

Голосували: «за» - 22, «проти» - 1.

Харченко В.П. висунув кандидатуру Григоренко О.Г.- уповноваженого представника ОСН «Комітет мікрорайону «Рідна оселя»

Голосували: «за» - 1, «проти» - 23.

Оніщенко Д.М. зазначив, оскільки на відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю покладено взаємодію з громадською радою, її організаційне забезпечення, то доцільно обрати секретарем ініціативної групи начальника відділу Кулікову Т.В. Обговорювали запропоновану кандидатуру як секретаря ініціативної групи. Інших пропозицій не висунуто.

Голосували: «за» - одноголосно.

Вирішили: обрати головою Шарафетдінова П.І., секретарем – Кулікову Т.В.


По третьому питанню:

Слухали: Макаренка П.В. щодо затвердження складу ініціативної групи та подальших кроків у роботі ініціативної групи. Відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю підготувати проект відповідного розпорядження та затвердити у голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації до 17 квітня 2015 року.

У ході обговорення визначалися з датою та часом проведення наступного засідання ініціативної групи: 21, 27 або 28 квітня.

Уповноважений представник ОСН «Комітет мікрорайону «Совки» Кожема В.П. запропонував на наступне засідання надати на розгляд членів ініціативної групи проекти зразків документів щодо участі уповноважених представників ІГС в установчих зборах, які взяти за основу.

Голосували: «за» - 18, «проти» -5

Вирішили: 1. Відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю підготувати проект розпорядження про затвердження складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації.

2. 28 квітня о 16.00 провести наступне засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації.

 

Голова ініціативної групи             П.Шарафетдінов

Секретар            Т.Кулікова

Вся інформація

Корупція має бути помічена