Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Протоколи засідань громадської ради

16-05-2019 Протоколи засідань
Протоколи засідань

Протокол № 6 засідання Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації

07 травня 2019 року              просп.  Повітрофлотський, 41, каб. 459

Присутні: 18 членів Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації (далі – Громадська рада), що забезпечило згідно наявного кворуму легітимність засідання; представники відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської райдержадміністрації; 7 представників ІГС (список додається).

Участь у засіданні Громадської ради взяла заступник голови Солом’янської райдержадміністрації Горпинченко О. І. У своєму виступі Горпинченко О. І. привітала ветеранів, подякувала Громадській раді за плідну співпрацю, побажала успіхів у подальшій роботі та запросила присутніх долучитися 08 травня 2019 р. до урочистостей у парку імені М. Островського з нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

На початку засідання голова Громадської ради Оніщенко Д. М., привітав з врученням почесних відзнак  ветеранів,  учасників бойових дій Другої світової війни  Левченка О. В. та Омельченка І. Г. з наступаючим Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Голова Громадської ради запропонував наступний порядок денний:

1. Про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації.

Доповідач: Оніщенко Д. М. – голова Громадської ради

2. Різне.

Голосували: «за» - одноголосно.

Вирішили: затвердити запропонований порядок денний та продовжити роботу у відповідності до нього.

Голова Громадської ради Оніщенко Д. М. запропонував регламент засідання Громадської ради:

1. Доповідь – 15 хв.,

2. Виступи учасників – до 3-х хв.,

3. Виступи представників присутніх інститутів громадянського суспільства з представленням діяльності своїх ІГС – до 5-ти хв.;

4. Різне – до 15 хв.

По першому питанню

Слухали:

Оніщенка Д. М. – голову Громадської ради, який довів до присутніх, що на засідання Президії Громадської ради 22 квітня 2019 р. було розглянуто питання щодо підготовки рекомендацій кандидатур в ініціативну групу по підготовці установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації.

На засіданні Президії Громадської ради було запропоновано рекомендувати Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації:

- включити до складу ініціативної групи 10 осіб: 2 кандидатури від РДА; 3 кандидатури – від ІГС; 5 кандидатур - від діючої Громадської ради.

Зокрема, від діючої Громадської ради рекомендовано: Бакалінського Г. В., Волкова О. М., Панченка О. С., Шевчука Є. В. та Шульгу А. О.

Оніщенко Д. М. запропонував проголосувати  за вказані вище пропозиції.

Голосували: «за» - одноголосно.

Вирішили: Рекомендувати Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації включити для роботи в ініціативній групі: 2 кандидатури від РДА; 3 кандидатури – від ІГС; 5 кандидатур -від діючої Громадської ради (Бакалінського Г. В., Волкова О. М., Панченка О. С., Шевчука Є. В., Шульгу А. О.). Винести це питання для розгляду на черговому засіданні Громадської ради.

Оніщенко Д. М. – ознайомив присутніх із заявами, що надійшли від представників ІГС  з бажанням їх участі у складі створюваної  ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації.

Зокрема:

Вишняк Олени Яківни - від ГО «Екологічне майбутнє дітям»;

Парфьонової Олени Ігорівни - від ГО «Київська міська організація «Батьки SOS»;

Пиндика Валерія Вікторовича  - від Асоціації «Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Солом’янського району міста Києва»;

Руденка Віталія Володимировича  - від ГО «Фундація «Громадський рух «Українці проти туберкульозу»;

Татаровської Оксани Борисівни - від ГО «Київська міська організація підтримки та розвитку спорту «Міцний Горішок»;

Телюка Владислава Анатолійовича - від ГО «ОСН Героїв Севастополя, 23А»;

Харченка Василя Петровича - від ГО «Європейський напрям».

Оніщенко Д. М. запропонував заслухати кожного представника від ІГС і визначитись з  кандидатурами шляхом рейтингового голосування.

До обговорення долучились всі присутні.

У результаті рейтингового голосування отримали такі результати, члени Громадської ради проголосували  «за»:

Вишняк Олена Яківна – 18 осіб;

Парфьонова Олена Ігорівна – 15 осіб;

Пиндик Валерій Вікторович –  5 осіб;

Руденко Віталій Володимирович –  8 осіб;

Татаровська Оксана Борисівна – 13 осіб;

Телюк Владислав Анатолійович – 7 осіб;

Харченко Василь Петрович – 2 осіб.

За більшістю набраних голосів, до складу ініціативної групи рекомендовано  3 представники від ІГС:

Вишняк Олена Яківна - ГО «Екологічне майбутнє дітям»;

Парфьонова Олена Ігорівна - ГО «Київська міська організація «Батьки SOS»;

Татаровська Оксана Борисівна - ГО «Київська міська організація підтримки та розвитку спорту «Міцний Горішок».

Далі Оніщенко Д. М. запропонував рекомендувати до складу ініціативної групи від Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації:

Кушніренко П. А. – начальника відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю та Єрко Н. П. – головного спеціаліста юридичного відділу.

Оніщенко Д. М. звернувся до присутніх із пропозицією проголосувати за вище зазначені кандидатури.

Голосували: «за» - одноголосно.

Вирішили:  Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації рекомендувати до складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації : Кушніренко П. А. та  Єрко Н. П.

Слухали:

Оніщенко Д. М. – який, підсумовуючи  рейтингове голосування по ІГС, запропонував

 для розгляду та затвердження відповідним розпорядженням.

Голосували:  «за» - одноголосно.

Вирішили: Звернутись до Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації з пропозицією включити від діючої Громадської ради (5 осіб), кандидатами від ІГС (3 особи) та від Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (2 особи), персонально: Бакалінського Г. В., Волкова О. М., Панченка О. С., Шевчука Є. В., Шульгу А. О., Вишняк О. Я., Парфьонову О. І., Татаровську О. Б., Кушніренко П. А., Єрко Н. П.  та затвердження відповідним розпорядженням Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації .

По другому питанню

Слухали:

Оніщенка Д. М.,  який подякував присутніх членів Громадської ради та інших учасників засідання за співпрацю.

У рамках районних заходів запросив всіх долучитися 08 травня 2019 р. до урочистостей у парку імені М. Островського з нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

Голова Громадської ради                                                            Дмитро ОНІЩЕНКО

Секретар Громадської ради                                                        Поліна КУШНІРЕНКО

Вся інформація

Корупція має бути помічена