Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Протоколи засідань громадської ради

16-11-2017 Протокол № 2 засідання Громадської ради
Протокол № 2  засідання Громадської ради

ПРОТОКОЛ № 2 засідання Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації

20 жовтня 2017 року        просп. Повітрофлотський, 41, каб.459

Присутні: члени Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації (список реєстрації додається), співробітники відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, громадськість району.

Запрошені: Стасюк А.В. - начальник юридичного відділу Солом’янської райдержадміністрації, Єрко Н.П. - заступник начальника юридичного відділу Солом’янської райдержадміністрації, Сидорчук А. Ю. – начальник управління ЖКГ та будівництва Солом’янської райдержадміністрації, Харченко П. В. – начальник сектору взаємодії з правоохоронними органами та з питань запобігання і виявлення корупції Солом’янської райдержадміністрації;  Брідня Д. В. – автор проектів програми «Громадський бюджет», член експертної групи спілки авторів проектів «Спільно»; Безпальчук  С. –  начальник відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції; Кулик В. – старший інспектор з особливих доручень відділ зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції.

Слухали:  Оніщенка Д. М. – голову Громадської ради, який на початку засідання  ознайомив присутніх із порядком денним.

                                                                   

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Обрання секретаря Громадської ради при Солом’янській районній місті Києві державній адміністрації.

Доповідач: Оніщенко Д. М. –  голова Громадської ради

2. Затвердження Положення про Громадську раду при Солом’янській районній місті Києві державній адміністрації.

Доповідач: Оніщенко Д. М. –  голова Громадської ради

3. Затвердження Регламенту Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації.

Доповідач: Оніщенко Д. М. –  голова Громадської ради

4. Затвердження складу комітетів Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації (голів, заступників голів, секретарів, кількісний та персональний склад)  

Доповідач: Оніщенко Д. М. –  голова Громадської ради       

5. Затвердження Планів роботи комітетів Громадської ради.    

Доповідач: Оніщенко Д. М. –  голова Громадської ради

6. Затвердження Плану роботи Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації на IV квартал 2017 року.

Доповідач: Оніщенко Д. М. –  голова Громадської ради

7. Звіт про підготовку об’єктів комунальної власності Солом’янського району міста Києва до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років. 

Доповідач: Сидорчук А. Ю. – начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації

8. Про перейменування парку імені Миколи Островського у Солом’янському районі міста Києва на етно-парк «Вишиванка»; організацію участі громадськості району у публічному голосуванні з метою підтримки процесу перейменування.

Доповідач: Грінченко В. Р. – заступник голови Громадської ради

9. Про співпрацю з Управлінням патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції.

Доповідачі: Панченко О. С. – голова комітету з питань охорони громадського порядку, підтримки сил АТО, волонтерського руху та взаємодії з правоохоронними органами Громадської ради;

Сергій Безпальчук – начальник відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції.

10. Про результати опитування мешканців району ГО «Солом’янські парки» щодо реконструкції Солом’янського ландшафтного парку.

Доповідач: Оніщенко Д.М. – голова Громадської ради   

11. Про організацію підтримки 43 проектів Солом’янського району, що приймають участь у програмі «Громадський бюджет міста».

Доповідач: Брідня Д. В.  – автор проектів програми «Громадський бюджет», член експертної групи спілки авторів проектів «Спільно».

12. Про проведення Першого Форуму представників громадянського суспільства Солом’янського району міста Києва «Партнерство заради розвитку», основною метою якого є напрацювання нових моделей співробітництва між громадськими організаціями та інституціями влади, що відбудеться 2 листопада 2017 року о 16.00 в Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації (кімн. 459).

Доповідач: Оніщенко Д. М. –  голова Громадської ради

13. Різне:

-  про організаційні заходи з відзначення пам’ятних дат та державних свят у 2017 році (відповідальний: Грінченко В. Р. – заступник голови Громадської ради);

- про графік роботи Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації згідно з Регламентом Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації

(Доповідач: Оніщенко Д. М. –  голова Громадської ради);

- про бланк Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації та візитівки членів Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації

(Відповідальна: Бобровська О. В. – заступник голови Громадської ради);

- про створення групи у Вайбері для членів Громадської ради  (Відповідальний: Власенко В. О.  – перший заступник голови комітету з питань освіти, культури, справ дітей, сім’ї, молоді, спорту та гендерної політики Громадської ради);

- про дату чергового засідання Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації

(Доповідач: Оніщенко Д. М. –  голова Громадської ради);

- про виїзне засідання Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації 20.12.2017 року

(Доповідач: Оніщенко Д. М. –  голова Громадської ради).

Голосували: «за» - одноголосно

Вирішили: Затвердити запропонований порядок денний та продовжити роботу у відповідності до нього.

По першому питанню

Слухали: Оніщенка Д. М. – про обрання секретаря Громадської ради при Солом’янській районній місті Києві державній адміністрації і запропонував кандидатуру Степанченко Наталії Анатоліївни – в.о. начальника відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

Голосували: «за» - одноголосно

Вирішили: обрати секретарем Громадської ради при Солом’янській районній місті Києві державній адміністрації Степанченко Н. А. – в.о. начальника відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

По другому питанню

Слухали:  Оніщенка Д. М. – який довів до відома присутніх проект Положення Громадської ради 2017-2019 рр.

Стародуба П. М. – голову комітету Громадської ради щодо прийняття проекту Положення Громадської ради за основу, та, зваживши на пропозиції членів Громадської ради, затвердити вцілому.

 Оніщенка Д. М. – який запропонував проголосувати за  вищезазначену пропозицію.

Голосували: «за» – одноголосно

Вирішили:   Проект Положення Громадської ради взяти  за основу та затвердити вцілому.

По третьому  питанню

Слухали: Оніщенка Д. М. – про Регламент Громадської ради 2017-2019 рр.

Шульгу А. О. – голову комітету Громадської ради, який запропонував прийняти Регламент Громадської ради 2017-2019 рр. за основу, та, зваживши на пропозиції членів Громадської ради, затвердити вцілому.

Оніщенка Д. М. – який запропонував проголосувати за  вищезазначену пропозицію.

Голосували: «за» – одноголосно

Вирішили:   Проект Регламенту Громадської ради взяти  за основу та затвердити вцілому.

По четвертому питанню

Слухали: Оніщенка Д. М. – про затвердження складу комітетів Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації (голів, заступників голів, секретарів, кількісний та персональний склад).

Кузьмич Г.В. – голову комітету Громадської ради, яка запропонувала затвердити склад комітетів Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації (голів, заступників голів, секретарів, кількісний та персональний склад) вцілому.

Оніщенка Д. М. – який запропонував проголосувати за  вищезазначену пропозицію.

Голосували: «за» – одноголосно

Вирішили:   затвердити склад комітетів Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації (голів, заступників голів, секретарів, кількісний та персональний склад) вцілому.

По п’ятому питанню

Слухали:   Оніщенка Д. М. – про затвердження із врахуванням пропозицій Планів роботи комітетів Громадської ради.    

До обговорення долучились всі присутні члени Громадської ради

Логошу Л.В. – члена Громадської ради, яка запропонувала затвердити Плани роботи комітетів Громадської ради вцілому.    

Оніщенка Д. М. – який запропонував проголосувати за  вищезазначену пропозицію.

Голосували: «за» – одноголосно

Вирішили:   затвердити Плани роботи комітетів Громадської ради вцілому.    

По шостому питанню

Слухали:  Оніщенка Д. М. – про затвердження Плану роботи Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації на IV квартал 2017 року.

До обговорення долучились всі присутні члени Громадської ради.

Стародуба П. М. – який запропонував затвердити План роботи Громадської ради на IV квартал 2017 року  вцілому.    

Оніщенка Д. М. – який запропонував проголосувати за  вищезазначену пропозицію.

Голосували: «за» – одноголосно

Вирішили:   затвердити План роботи Громадської ради на IV квартал 2017 року вцілому.    

По сьомому питанню

Слухали: Сидорчука А. Ю. – начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації про звіт щодо підготовки об’єктів комунальної власності Солом’янського району міста Києва до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років. 

До обговорення долучились: Панченко О.С., Шевчук Є.В., Савчук С.С., Кеба М.Є. Шульга А.О.

Оніщенка Д. М. – який запропонував інформацію Сидорчука А.Ю. взяти до відома, стосовно запитань, які стосуються управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської  райдержадміністрації, розглянути на комітеті з питань житлово-комунального господарства, комунального майна, благоустрою та екології.

Голосували: «за» – одноголосно

Вирішили:   інформацію Сидорчука А.Ю. взяти до відома, стосовно запитань, які стосуються управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської  райдержадміністрації, розглянути на комітеті з питань житлово-комунального господарства, комунального майна, благоустрою та екології.

По восьмому питанню

Слухали:    Оніщенка Д. М. – який довів інформацію про перейменування парку імені Миколи Островського у Солом’янському районі міста Києва на етно-парк «Вишиванка»; організацію участі громадськості району у публічному голосуванні з метою підтримки процесу перейменування.

Голосували: «за» – одноголосно

Вирішили:   інформацію Оніщенка Д. М. взяти до відома у долучитись до участі у публічному голосуванні з метою підтримки процесу перейменування.

По дев’ятому питанню

Слухали: Панченка О. С. – голову комітету з питань охорони громадського порядку, підтримки сил АТО, волонтерського руху та взаємодії з правоохоронними органами Громадської ради, про співпрацю з Управлінням патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції.

Безпальчука С. – начальника відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції щодо патрулювання у м. Києві про шкільних офіцерів поліції.

До обговорення долучились всі присутні члени Громадської ради.

Оніщенка Д. М. – який запропонував вищезазначену інформацію взяти до відома та направити листа про співпрацю до Управління патрульної поліції у місті Києві.

Голосували: «за» – одноголосно

Вирішили: інформацію взяти до відома.

По десятому питанню

Слухали:  Оніщенка Д. М. – який довів інформацію про результати опитування мешканців району ГО «Солом’янські парки» щодо реконструкції Солом’янського ландшафтного парку.

До обговорення долучились небайдужі мешканці району, присутні члени Громадської ради.

Оніщенка Д. М. – який запропонував вищезазначену інформацію взяти до відома, стосовно запитань, які стосуються реконструкції Солом’янського ландшафтного парку, розглянути на комітеті з питань житлово-комунального господарства, комунального майна, благоустрою та екології.

Голосували: «за» – одноголосно

Вирішили: інформацію взяти до відома, стосовно запитань, які стосуються реконструкції Солом’янського ландшафтного парку, розглянути на комітеті з питань житлово-комунального господарства, комунального майна, благоустрою та екології.

По одинадцятому питанню

Слухали: Оніщенка Д. М. – який довів інформацію про проведення конкурсу проектів програми «Громадський бюджет» та надав слово Брідні Д. В.  – автору проектів програми «Громадський бюджет», члену експертної групи спілки авторів проектів «Спільно».

Брідню Д. В.  – автора проектів програми «Громадський бюджет», який довів інформацію про організацію підтримки 43 проектів Солом’янського району, що приймають участь у програмі «Громадський бюджет міста».

До обговорення долучились небайдужі мешканці району, присутні члени Громадської ради.

Оніщенка Д. М. – який запропонував вищезазначену інформацію взяти до відома та активніше долучитись до підтримки голосуванням за проекти Солом’янського району, які приймають участь у програмі «Громадський бюджет міста».

Голосували: «за» – одноголосно

Вирішили: інформацію взяти та долучитись до підтримки проектів Солом’янського району, які приймають участь у програмі «Громадський бюджет міста».

По дванадцятому питанню

Слухали: Оніщенка Д. М. – який довів інформацію про проведення Першого Форуму представників громадянського суспільства Солом’янського району міста Києва «Партнерство заради розвитку», основною метою якого є напрацювання нових моделей співробітництва між громадськими організаціями та інституціями влади, що відбудеться 2 листопада 2017 року о 16.00 в Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації (кімн. 459).

Голосували: «за» – одноголосно

Вирішили: інформацію взяти до відома та долучитись до заходу.

Різне

Слухали:  Власенка В.О. – першого заступника голови комітету з питань освіти, культури, справ дітей, сім’ї, молоді, спорту та гендерної політики про організаційні заходи з відзначення пам’ятних дат та державних свят у 2017 році.

Оніщенка Д. М. – який запропонував вищезазначену інформацію взяти до відома та долучатись до зазначених заходів.

Голосували: «за» – одноголосно

Вирішили: інформацію взяти та долучитись до зазначених заходів.

Слухали:  Оніщенка Д. М. – про графік роботи Громадської ради згідно з Регламентом Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації. Він зазначив, що з метою підвищення ефективності роботи Громадської ради,  засідання потрібно проводити по мірі необхідності, але не рідше одного разу в квартал.

Голосували: «за» – одноголосно

Вирішили: інформацію взяти до відома.

Слухали:  Бобровську О. В. – заступник голови Громадської ради про бланк Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації та візитівки членів Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації

Голосували: «за» – одноголосно

Вирішили: інформацію взяти до відома.

Слухали:  Власенка В. О.  – про створення групи у Вайбері для членів Громадської ради.   

До обговорення долучились присутні члени Громадської ради.

Оніщенка Д. М. – який запропонував  долучитись до створення групи у Вайбері для членів Громадської ради.   

Голосували: «за» – одноголосно

Вирішили: інформацію взяти до відома та долучитись до створення групи у Вайбері.

Слухали: Оніщенка Д. М. – про дату чергового засідання Громадської ради та запропонував провести засідання у другій половині листопада.

До обговорення долучились присутні члени Громадської ради.

Голосували: «за» – одноголосно.

Вирішили: Провести наступне засідання Громадської ради у другій половині листопада 2017 року.

Слухали: Оніщенка Д. М. – про виїзне засідання Громадської ради 20.12.2017.

До обговорення долучились присутні члени Громадської ради.

Голосували: «за» – одноголосно.

Вирішили: провести 20.12.2017 виїзне засідання Громадської ради.

 

Голова Громадської ради                    Д. Оніщенко

СекретарГромадської ради             Н. Степанченко

Вся інформація

Корупція має бути помічена