Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Протоколи засідань громадської ради

21-07-2017 Протоколи засідань
Протоколи засідань

Протокол № 1 засідання Громадської ради  при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації

12 липня 2017 року   просп. Повітрофлотський, 41 каб.459

 

Присутні: члени Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації в кількості 27 осіб (список реєстрації додається), співробітники відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

Запрошені: заступник голови Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації Горпинченко О.І., начальник юридичного відділу Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації Стасюк А.В.

З привітальним словом виступила заступник голови Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації Горпинченко О.І., яка від імені Солом’янської райдержадміністрації  привітала представників інститутів громадянського суспільства, які були обрані до нового складу Громадської ради при Солом’янській районній в м. Києві державній адміністрації, на два наступних роки каденції.

Слухали: 

Шульгу А. О. – члена Громадської ради, який запропонував обрати головуючим на першому засіданні  нового складу Громадської ради при Солом’янській районній в м. Києві державній адміністрації Оніщенка Д.М.

Голосували: «за» - одноголосно

Вирішили: обрати головуючим на першому засіданні  нового складу Громадської ради Оніщенка Д. М.

Слухали: 

Оніщенка Д. М.- який запропонував відкрити перше засідання нового складу Громадської ради при Солом’янській районній в м. Києві державній адміністрації та розглянути наступний Порядок денний :

1. Про обрання керівних органів Громадської ради 2017-2019 рр.

2. Про Положення Громадської ради 2017-2019 рр.

3. Про Регламент Громадської ради 2017-2019 рр.

4. Про План роботи Громадської ради на II півріччя 2017 року.

5. Різне.

Голосували: «за» - одноголосно

Вирішили: Затвердити запропонований порядок денний та продовжити роботу у відповідності до нього.

По першому питанню

Слухали:

Власенка В.О. - уповноваженого представника Київського міського комітету молодіжних організацій, який запропонував обрати головою Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації нової каденції Оніщенка Дмитра Миколайовича – уповноваженого представника Асоціації «Телекомунікаційна палата України».

Інших пропозицій не було.

Голосували: «за» – одноголосно

Вирішили: обрати головою Громадської ради Оніщенка Д. М.

Слухали: 

Оніщенка Д. М. – голову Громадської ради, який подякував за довіру присутнім та запропонував обрати заступників голови Громадської ради і секретаря Громадської ради.

Шарафетдінова П. І. – уповноваженого представника Громадської спілки «Асоціація татарських і башкирських промисловців та підприємців України», який запропонував обрати заступниками голови Громадської ради Грінченка В.Р. – уповноваженого представника БО «БФ «Наш дім – Солом’янка» та Панченка О.С. – уповноваженого представника ГО «Спілка ветеранів АТО Солом’янського району».

Кузьмич Г. В. – уповноваженого представника ГО «Ротарі Клуб «Київ-Центр», яка запропонувала обрати заступниками голови Громадської ради Грінченка В.Р. – уповноваженого представника БО «БФ «Наш дім –  Солом’янка» та Бобровську О.В. – уповноваженого представника ГО «Перспективи Києва».

Грінченка В.Р. – уповноваженого представника БО «БФ «Наш дім – Солом’янка»,  який запропонував обрати заступником голови Громадської ради Волкова О.М. – уповноваженого представника Міжнародної Дипломатичної місії народної дипломатії «Європейська Україна».

Волкова О.М. – уповноваженого представника Міжнародної Дипломатичної місії народної дипломатії «Європейська Україна», який попросив зняти свою кандидатуру із голосування на користь Грінченка В.Р.

Голосували:  за обрання заступників голови Громадської ради в кількості двох осіб  «за» -  одноголосно.

Вирішили: обрати заступників голови Громадської ради в кількості двох осіб.

Голосували:  персонально за кожного з кандидатів  на посаду заступників голови Громадської ради:

- «за» кандидатуру Грінченка В.Р. – 26 осіб;

- «за» кандидатуру Бобровської О.В. – 27 осіб;

Панченко О.С. – зняв свою кандидатуру із голосування.

Вирішили: Обрати  заступниками голови Громадської  ради  Грінченка В.Р. – уповноваженого представника БО «БФ «Наш дім – Солом’янка» та Бобровську О.В. – уповноваженого представника ГО «Перспективи Києва».

Слухали: 

Оніщенка Д. М. – з пропозицією обрати секретаря  Громадської ради.

Кузьмич Г. В. – запропонувала обрати секретарем Громадської ради Кулікову Тетяну Вікторівну – начальника відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської  РДА.

Інших пропозицій не було.

Голосували: «за» – одноголосно

Вирішили: обрати секретарем Громадської ради Кулікову Тетяну Вікторівну – начальника відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської  РДА.

Слухали:  Оніщенка Д. М. – голову Громадської ради,  про надання пропозицій щодо створення постійних комітетів Громадської ради (кількість, назва, членство). Запропоновано затвердити створення таких комітетів Громадської ради:

1. Комітет з питань розвитку промисловості, споживчого ринку, торгівлі, підприємництва та  охорони праці;

2. Комітет з питань житлово-комунального господарства, комунального майна, благоустрою та екології;

3. Комітет з питань соціального захисту ветеранів, інвалідів та малозабезпечених громадян;

4. Комітет з питань освіти, культури, справ дітей, сім’ї, молоді, спорту та гендерної політики;

5. Комітет з питань зв’язків з громадськістю та органами самоорганізації населення;

6. Комітет з питань охорони здоров’я;

7. Комітет з питань охорони громадського порядку, підтримки сил АТО, волонтерського руху та взаємодії з правоохоронними органами;

8. Комітет з питань протидії корупції.

До обговорення долучились всі присутні члени Громадської ради.

Слухали: 

Стародуба П. М. – уповноваженого представника Релігійної організації Парафії Святого Іоанна Хрестителя щодо внесення зміни у назві «Комітет з питань зв’язків з громадськістю та органами самоорганізації населення» на «Комітет з питань зв’язків з громадськістю, органами самоорганізації населення і духовного відродження».

Голосували: «за»  – одноголосно

Вирішили:  Внести зміни у назві «Комітет з питань зв’язків з громадськістю та органами самоорганізації населення» на «Комітет з питань зв’язків з громадськістю, органами самоорганізації населення і духовного відродження».

Слухали:  Панченка П. М. – уповноваженого представника ГО «Спілка ветеранів АТО Солом’янського району» щодо об’єднання  комітетів: «Комітет з питань соціального захисту ветеранів, інвалідів та малозабезпечених громадян» та «Комітет з питань охорони громадського порядку, підтримки сил АТО, волонтерського руху та взаємодії з правоохоронними органами».

Голосували:

«за» – 2;

«проти» – 21;

«утримались» – 1.

Вирішили:   Затвердити 8 комітетів Громадської ради з урахуванням пропозицій, виказаних членами Громадської ради. Членам Громадської ради внести в роздані їм проекти структури Громадської ради інформацію щодо власних побажань ввійти до складу визначених ними комітетів та передати ці пропозиції секретарю Громадської ради. На наступному засіданні Громадської ради обговорити та затвердити персональний склад комітетів та розподіл обов’язків між членами новостворених комітетів Громадської ради нової каденції.

По другому питанню

Слухали: 

Оніщенка Д. М. – який надав присутнім інформацію та проект Положення про Громадську раду при Солом’янській районній в м. Києві державній адміністрації. 

Стародуба П. М. – щодо прийняття проекту Положення Громадської ради за основу, а на наступному засіданні, зваживши на пропозиції членів Громадської ради, затвердити його в цілому.

Оніщенка Д. М. – який запропонував проголосувати за  зазначену вище пропозицію.

Голосували: «за» – одноголосно

Вирішили: Проект Положення про Громадську раду при  Солом’янській районній в м. Києві державній адміністрації взяти  за основу. Затвердити його в цілому на наступному засіданні Громадської ради після внесення змін та  доповнень, що надійдуть від членів Громадської ради.

По третьому  питанню

Слухали: 

Оніщенка Д. М. - про проект Регламенту Громадської ради  при  Солом’янській районній в м. Києві державній адміністрації.

Шарафетдінова П. І. – який запропонував членам Громадської ради детально розглянути проект Регламенту Громадської ради ради  при  Солом’янській районній в м. Києві державній адміністрації та надати свої пропозиції на наступне засідання.

Голосували: «за» – одноголосно

Вирішили:   Ознайомитись із запропонованим проектом Регламенту Громадської ради та надати свої пропозиції до його змісту на наступному засіданні.

По четвертому питанню

Слухали: 

Оніщенка Д. М. – про проект Плану роботи Громадської ради на II півріччя 2017 року.

Шарафетдінова П. І. – з пропозицією План роботи доповнити пунктами:

–  про заохочування громадськості долучатись до конкурсу Громадського бюджету міста Києва та

– про участь Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації в складі координаційного комітету Громадських рад міста Києва.

Оніщенка Д. М. – запропонував План роботи Громадської ради на II півріччя 2017 року взяти за основу. Членам Громадської ради завчасно  підготувати та надати пропозиції до плану роботи для його затвердження  на наступному засіданні Громадської ради.

Голосували: «за» – одноголосно.

Вирішили: Членам Громадської ради завчасно  підготувати та надати секретарю Громадської ради пропозиції до Плану роботи для його затвердження  на наступному засіданні Громадської ради.

Різне

Слухали: 

Грінченка В.Р. – з пропозицією членам Громадської ради відвідати інтернати у перших числах вересня (орієнтовно 9 – 10 вересня), зокрема, вихованців школи-інтернату № 17 (вул. Ушинського). Потрібно закупити овочі, фрукти, солодощі.

Також зазначив, що з порушеного питання можна звертатись до нього,  як до контактної особи.

Оніщенка Д. М. – запропонував долучитись до пропозиції Грінченка В.Р. та проголосувати.

Голосували: «за» – одноголосно.

Вирішили:  Підтримати пропозицію Грінченка В.Р.

Слухали: 

Оніщенка Д. М. – про визначення дати наступного засідання Громадської ради.

До обговорення долучились всі члени Громадської ради в результаті чого надійшла пропозиція провести наступне засідання Громадської ради 7 вересня 2017 року.        

Голосували: «за» – одноголосно.

Вирішили: Провести наступне засідання Громадської ради 7 вересня 2017 року.

 

Голова Громадської ради                            Д. Оніщенко

Секретар                                                 Т.Кулікова

«12» липня 2017 року

Вся інформація

Корупція має бути помічена