Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Реформа державної служби

09-12-2013 Перепідготовка управлінських кадрів
Перепідготовка управлінських кадрів

Програма перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива»

2001 – 2015 роки

 

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Програма перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива» (далі – Програма «Українська ініціатива») затверджена:

- Указом Президента України від 03.07.2000 №849 «Про сприяння підготовці управлінських кадрів для сфери підприємництва»;

- постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2000 №1358 «Про реалізацію Указу Президента України від 03.07.2000 №849 «Про сприяння підготовці управлінських кадрів для сфери підприємництва».

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.03.2013 №143 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2000 №1358» Програму «Українська ініціатива» продовжено до 2015 року.

Відповідальним за впровадження Програми «Українська ініціатива» є Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. В місті Києві впровадження програми здійснюється за підтримки Київської міської державної адміністрації.

Основною метою даної програми є підготовка та перепідготовка молодих управлінських кадрів, здатних сприйняти та ефективно реалізувати завдання Уряду України в галузі розвитку підприємництва.


ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ «УКРАЇНСЬКА ІНІЦІАТИВА»

- перепідготовка у вищому навчальному закладі, що є одним з провідних у галузі економіки;

- можливість у короткі строки отримати сучасну ділову освіту і тим самим надати новий імпульс для подальшого розвитку власної кар’єри;

- диплом державного зразка;

- випускникам надається можливість по завершенні перепідготовки пройти стажування на підприємствах країн Європейського Союзу.


ФОРМА НАВЧАННЯ

Тривалість навчання за Програмою «Українська ініціатива» в Київському національному торговельно-економічному університеті складає 10 місяців.

Форма навчання – очно-заочна (студентам надається можливість поєднувати навчання з роботою). Навчальний графік включає 4 сесії, переддипломний тренінг з фаху, розробку та захист випускної роботи.

За результатами навчання видається диплом державного зразка.

Учасники проходять перепідготовку за напрямами «Менеджмент і адміністрування» та «Економіка та підприємництво». У процесі перепідготовки слухачам буде запропоновано пройти інтенсивний курс вивчення англійської, німецької або французької мови.

 

ОПЛАТА НАВЧАННЯ

Перепідготовка спеціалістів у вищому навчальному закладі фінансується за рахунок державного бюджету в рамках державного замовлення на перепідготовку.

Стажування спеціалістів в Україні та за кордоном здійснюється за рахунок міжнародної технічної допомоги (www.inwent.org.ua, www.giz.de/gc21/mp/ua).

 

ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ

Для проходження перепідготовки в університеті учасник повинен:

 • мати вищу освіту (ступінь магістра, спеціаліста);
 • мати досвід роботи на управлінських посадах не менше 1 року (працювати на момент вступу);
 • відповідати віковим критеріям (до 40 років).

Відбір претендентів на проходження навчання за Програмою «Українська ініціатива» проводиться на конкурсній основі.

Не передбачається участь у конкурсному відборі державних службовців, керівників закладів освіти, наукових і медичних закладів, а також закордонних фірм і представництв, не зареєстрованих в Україні як юридичні особи.

 

Перелік необхідних документів

Для участі у Програмі «Українська ініціатива» претендентам необхідно подати наступні документи:

 • Анкети (Форми 1-3)
 • Копія диплому про вищу освіту з додатками
 • Копія громадянського паспорту
 • Копія трудової книжки (завірену відділом кадрів)
 • Копія ідентифікаційного коду
 • Копія дипломів, сертифікатів, свідоцтв щодо підвищення професійної кваліфікації спеціаліста (за бажанням)
 • Копії документів щодо зміни прізвища спеціаліста (при потребі)
 • 5 фотокарток (3х4)

Форми 1-3 мають бути з оригіналами підписів та печатки (їх можна знайти на сайті:

http://www.me.gov.ua/control/publish/article/main?art_id=125560&cat_id=125559. Документи надаються в 2 екземплярах в 2 файлах і швидкозшивачі.

 

Контактна інформація

Документи на участь у Програмі «Українська ініціатива» в м. Києві приймаються у Департаменті промисловості та розвитку підприємництва.

Необхідні консультації щодо умов участі у Програмі «Українська ініціатива», заповнення анкет, порядку проходження конкурсного відбору можна отримати звернувшись за адресою: 02081, м.Київ, вул. Дніпровська набережна, 19-Б, к. 311; або за телефоном: 590-54-22. Контактна особа: Васик Олена Вікторівна.

Вся інформація

Корупція має бути помічена