Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Реформа державної служби

18-10-2012 ПРАКТИКУМ ФАХІВЦЯ СЛУЖБИ ПЕРСОНАЛУ

ПРАКТИКУМ ФАХІВЦЯ СЛУЖБИ ПЕРСОНАЛУ

У минулому номері «ДЕРЖСЛУЖБОВЦЯ» (2012, вересень, № 3) ми опублікували розроблені нами профілі професійної компетентності посад державної служби, а також розглянули питання співвідношення Типових професійно-кваліфікаційних характеристик посад державних службовців і профілів професійної компетентності.

Тож у цьому номері, як і обіцяли, ми публікуємо інші профілі посад державної служби та надамо деякі практичні поради розробникам профілів на місцях.

 

Анжела КУКУЛЯ,
завідувач сектора управління персоналом
на державній службі експертно-аналітичного відділу
Центру адаптації державної служби
до стандартів Європейського Союзу,

магістр педагогіки

 

Андрій МАЦОКІН,
аналітик Видавничого будинку «Фактор»,
магістр державного управління


ДОКУМЕНТИ СТАТТІ

Закон № 4050 – Закон України «Про державну службу» від 17.11.2011 р. 4050-VI.

Закон № 755 – Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» від 15.05.2003 № 755-IV.

Закон № 2806 – Закон України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» від 06.09.2005 № 2806-IV.

Наказ № 92 – Наказ Національного агентства України з питань державної служби «Про затвердження Порядку визначення спеціальних вимог до досвіду роботи, вимог до напряму підготовки (отриманої особою спеціальності) та інших вимог до рівня професійної компетентності осіб, які претендують на зайняття посад державної служби груп II, III, IV і V» від 16.05.2012 р. № 92.

Методичні рекомендації, наказ № 148 – Наказ Національного агентства України з питань державної служби «Про затвердження Методичних рекомендацій з розроблення профілів професійної компетентності посад державної служби у державних органах, органах влади Автономної Республіки Крим або їх апараті»
від 20.07.2012 р. № 148.

Перш за все звертаємо увагу наших читачів, що у профілі професійної компетентності посади начальника загального відділу апарату районної державної адміністрації, опублікованого у попередньому номері (“ДЕРЖСЛУЖБОВЕЦЬ”, 2012, вересень, № 3), була допущена друкарська помилка: невірно зазначена група посади.

Згідно зі ст. 6 Закону № 4050 посада керівника структурного підрозділу апарату місцевої державної адміністрації віднесена до ІІІ групи. Отже посада начальника загального відділу апарату районної державної адміністрації має ІІІ групу, підгрупу —
ІІІ-4.

Як і було анонсовано у попередньому номері, редакцією “ДЕРЖСЛУЖБОВЦЯ” була проведена веб-конференція з питань розроблення профілів професійної компетентності посад державної служби. Дякуємо читачам, які приєдналися до її проведення та задали, на наш погляд, дуже цікаві запитання.

Тож у рамках цієї статті ми публікуємо інші розроблені нами профілі, та стисло розглянемо ті моменти процедури розробки, щодо яких виникло найбільше запитань у наших читачів.

Увага! Дивіться додаток!


Додаток: prof_komp18102.zip

Вся інформація

Корупція має бути помічена