Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Реформа державної служби

11-08-2012 Присвоєння рангів державним службовцям

Питання присвоєння рангів державним службовцям та визначення співвідношень між рангами державних службовців і рангами посадових осіб місцевого самоврядування, військовими званнями, дипломатичними рангами та іншими спеціальними званнями

 

Відповідно до частини першої статті 27 Закону України "Про державну службу" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити:

Порядок присвоєння рангів державним службовцям, що додається;

співвідношення між рангами державних службовців і військовими званнями та іншими спеціальними званнями згідно з додатками 1 - 8.

 

2. Установити, що:

1) співвідношення між рангами державних службовців та рангами посадових осіб місцевого самоврядування визначається з урахуванням класифікації посад державної служби та посад в органах місцевого самоврядування. У разі призначення посадової особи органу місцевого самоврядування на посаду державного службовця, на якій може бути присвоєно нижчий ранг, їй присвоюється ранг державного службовця на рівні рангу, який вона мала відповідно до Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування";

2) співвідношення між дипломатичними рангами та рангами державних службовців визначається Законом України "Про дипломатичну службу".

 

3. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

4. Ця постанова набирає чинності одночасно з набранням чинності Законом України від 17 листопада 2011 р. N 4050-VI "Про державну службу".

 

Прем'єр-міністр України        М. АЗАРОВ

Увага! Дивіться додаток!


Додаток: reforma_pr_rang.zip

Вся інформація

Корупція має бути помічена