Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Анонси, події, заходи громадської ради

03-09-2015 Вітання з нагоди Дня народження
Вітання з нагоди Дня народження

Парафєйніков Борис Дмитрович – людина-легенда, прослужив 40 років у Збройних Силах від курсанта до начальника Київського вищого зенітно-ракетного інженерного училища ім. Кірова, кандидат воєнних наук, доцент, генерал-лейтенант. Виховав плеяду військових командирів і керівників, які займають керівні посади і працюють на благо України. З 1994 року очолює Асоціацію ветеранів «Однополчани».  

З травня 2010 року постійно опікується захистом ветеранів, очолюючи найбільшу в Солом’янському районі м. Києва ветеранську організацію, яка налічує більше 20 000 ветеранів різних категорій.  Він користується великою заслуженою повагою серед ветеранів, мешканців, керівництва району та міста. Завжди уважний до людських проблем, які вирішує найкращим чином. Солом’янська районна організація ветеранів м. Києва за період його керівництва стала ведучою в районі.

Парафєйніков Б.Д. неодноразово обирався до громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації, у тому числі й 30 червня 2015 року. У липні 2015 року був обраний головою комітету з питань соціального захисту ветеранів, інвалідів та малозабезпечених громадян громадської ради.

4 вересня Парафєйніков Борис Дмитрович відзначатиме свій День народження. Від імені Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації вітаємо Вас з 81-ю річницею від Дня народження!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра. 

 

З повагою,

Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація

Вся інформація

Корупція має бути помічена