Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Анонси, події, заходи громадської ради

08-07-2015 Вітання з нагоди Дня народження
Вітання з нагоди Дня народження

На території Солом’янського району міста Києва легалізовано 15-ть органів самоорганізації населення, з них здійснюють свою діяльність 8: сім мікрорайонних та один будинковий. ОСН «Комітет мікрорайону «Совки» - один із найпотужніших.

Мікрорайон “Совки” є своєрідною мальовничою оазою серед Солом’янського району, вирізняючись рідкісним каскадом ставків та мальовничими пагорбами. Саме ОСН «Комітет мікрорайону «Совки» представляє місцеву територіальну громаду, інтереси та проблеми якої незвичайні,  як і для більшості мікрорайонів столиці, адже це мікрорайон приватної забудови.

Керівник ОСН «Комітет мікрорайону «Совки» – Редько Клара Миколаївна, активна та небайдужа до всіх без винятку проблем кожного жителя мікрорайону,  яка всю свою силу і відвагу направила на покращення життя мешканців. Зі своїми колегами-однодумцями Клара Миколаївна намагається вирішувати питання каналізування, газопостачання, асфальтування доріг, звертаючись не лише до районної влади, але й голови Київської міської державної адміністрації. Редько Клара Миколаївна неодноразово обиралась до громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації, у тому числі й 30 червня 2015 року.

9 липня Редько Клара Миколаївна відзначає 75–річчя. Від імені Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації вітаємо Вас з ювілеєм!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра.

Нехай кожен день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення. Нехай завжди Вас супроводжує успіх, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнювались радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких. Вічної молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань! 

З повагою,

Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація

Вся інформація

Корупція має бути помічена