Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Анонси, події, заходи громадської ради

13-05-2015 Повідомлення ініціативної групи
Повідомлення ініціативної групи

Повідомляємо про те, що установчі збори інститутів громадянського суспільства (далі - ІГС) для формування складу громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації відбудуться 30 червня 2015 року о 14.00 у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: проспект Повітрофлотський, 41.

Для участі в установчих зборах по формуванню громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації необхідно подати до ініціативної групи заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:
- рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;
біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;
- копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;
- згода делегованого представника на обробку його персональних даних;
- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, — за період діяльності);
- відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

До складу громадської ради може бути обрано не більш, ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

Прийом документів від інститутів громадянського суспільства щодо участі в установчих зборах здійснюватиметься з 14 до 29 травня 2015 року (крім вихідних днів) пн.-чт. з 10.00 до 17.00 год., пт. з 10 до 16.45 (обідня перерва з 13.00 до 14.00) за адресою: м. Київ, просп. Повітрофлотський, 41, к.435.

Відповідальна особа: секретар ініціативної групи Кулікова Тетяна Вікторівна - начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (e-mail: [email protected], тел. 207-09-89, 249-54-47).

Склад ініціативної групи http://www.solor.gov.ua/docs/info/rozp259_2015vp.pdf

1. Шарафетдінов П.І., голова
2. Кулікова Т.В., секретар
3. Макаренко П.В.
4. Єрко Н.П.
5. Бакалінський Г.В.
6. Вергун О.М.
7. Ганзевич Н.І.
8. Горбасенко І.М.
9. Гороховська Г.М.
10. Григоренко О.Г.
11. Ївженко Ю.В.
12. Кирильчук В.В.
13. Кожема В.П.
14. Кузьмич Г.В.
15. Ляленко В.В.
16. Мартинчук В.Ю.
17. Марченко В.С.
18. Новікова Н.Г.
19. Оніщенко Д.М.
20. Папуша О.В.
21. Парафейніков Б.Д.
22. Петрик А.В.
23. Руденко В.В.
24. Рудюк А.П.
25. Скляренко О.А.
26. Стародуб П.М.
27. Харченко В.П.
28. Шевченко Д.І.
29. Шульга А.О. 

Порядок проведення установчих зборів по формуванню складу громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації.
1. Реєстрація представників інститутів громадянського суспільства.
Реєстрація учасників установчих зборів відбуватиметься з 13.00 до 13.50 за документом, що посвідчує особу (паспорт громадянина України, посвідчення водія, військовий квиток). Відсутність зазначеного документу є підставою для відмови у реєстрації.
2. Обрання лічильної комісії, голови та секретаря.
3. Визначення кількісного складу громадської ради.
4. Обрання персонального складу громадської ради.
5. Оформлення протоколу установчих зборів. 

Ініціативна група з підготовки установчих зборів
для формування складу громадської ради
при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації

Вся інформація

Корупція має бути помічена