Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Анонси, події, заходи громадської ради

20-03-2015 Формування нового складу Громадської ради при Солом'янській РДА
Формування нового складу Громадської ради при Солом'янській РДА

За дорученням голови КМДА Віталія Кличка від 18.03.2015 № 7900, відповідальний структурний підрозділ – відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації – розпочинає процедуру формування нового складу Громадської ради при Солом'янській районній в місті Києві державній адміністрації відповідно до порядку, передбаченого чинною редакцією постанови № 996.

Протягом двох найближчих тижнів, а саме: з 23 березня до 3 квітня 2015 року з 10.00 до 17.00 за адресою: проспект Повітрофлотський, 41 (4-й поверх, каб.423, каб.435) працівники відділу проводитимуть прийом документів від представників інститутів громадянського суспільства для участі в ініціативній групі з підготовки установчих зборів з обрання Громадської ради.

Зокрема, необхідно надати:

1) заяву від представника інституту громадянського суспільства, складену у довільній формі на адресу Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації;

2) лист-клопотання за підписом керівника інституту громадянського суспільства скріпленого «мокрою» печаткою.
При цьому, інститутам громадянського суспільства, які зверталися з відповідними заявами раніше, необхідно повторно надати підтверджуючі документи щодо участі в ініціативній групі.

Відповідальний представник підрозділу: начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю РДА Кулікова Тетяна Вікторівна.

Інформація про всі подальші етапи формування Громадської ради буде розміщуватися на офіційному веб-порталі Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

Запрошуємо усі охочі інститути громадянського суспільства міста взяти участь у формуванні нового складу Громадської ради при Солом'янській районній в місті Києві державній адміністрації.

Для отримання додаткової інформації, пов’язаної з процесом формування нового складу Громадської ради при Солом'янській районній в місті Києві державній адміністрації, звертайтеся до відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації за телефоном: 207-09-89.

Вся інформація

Корупція має бути помічена