Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Анонси, події, заходи громадської ради

27-10-2014 До 70-річчя визволення України та 71-ї річниці визволення Києва від фашистських загарбників (фоторепортаж події)
До 70-річчя визволення України та 71-ї річниці визволення Києва  від фашистських загарбників

З нагоди 70-річчя визволення України та 71-ї річниці визволення Києва від фашистських загарбників Спілка жіночих організацій Солом’янського району, яку очолює Ніна Новікова та заступник голови Громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації Галина Кузьмич організували День солдата у військовій частині 3030 Національної гвардії України.

Солдати з повагою слухали батьківські настанови і побажання, а також розповіді про ратний подвиг у буремні роки Великої Вітчизняної війни учасника бойових дій, полковника Козлова Олександра Павловича та ветерана Збройних сил України, підполковника Корольова Михайла Михайловича. Генерал-майор авіації, професор Національного університету оборони України, учасник бойових дій в Афганістані Мєдвєдєв Володимир Костянтинович підкреслив, що саме блискуча стратегія і тактика військових дозволила визволити Київ та Україну від фашистської навали, і головне, наголосив генерал-майор, у військових діях ключова фігура – це солдат!

Найбільш схвилювала присутніх дружина полковника міліції Єщенка Віктора, який загинув в боях під Іловайськом. Олена Василівна, з болем констатувала, що через 70 років мирного життя Україні знову загрожує ворог: - «Ми з маленькою донькою намагалися утримати чоловіка та Віктор пішов добровольцем у батальйон «Миротворець» зі словами – Я там потрібен!». Молода жінка закликала солдат свято виконувати присягу народу України.

Чотири покоління Українців, які були присутні у залі військової частини, хвилиною мовчання вшанували пам'ять визволителів України у 1941-1945 рр. та загиблих бійців в антитерористичній операції на сході України в мирний час.

А завершилась зустріч патріотичним концертом педагогів та учнів музичної школи №33. В єдиному пориві і солдати строкової служби, і ветерани разом з артистами натхненно виконали гімн України.

Спілка жіночих організацій Солом’янського району організувала День солдата у військовій частині 3030 Національної гвардії УкраїниСпілка жіночих організацій Солом’янського району організувала День солдата у військовій частині 3030 Національної гвардії УкраїниСпілка жіночих організацій Солом’янського району організувала День солдата у військовій частині 3030 Національної гвардії УкраїниСпілка жіночих організацій Солом’янського району організувала День солдата у військовій частині 3030 Національної гвардії УкраїниСпілка жіночих організацій Солом’янського району організувала День солдата у військовій частині 3030 Національної гвардії УкраїниСпілка жіночих організацій Солом’янського району організувала День солдата у військовій частині 3030 Національної гвардії УкраїниСпілка жіночих організацій Солом’янського району організувала День солдата у військовій частині 3030 Національної гвардії УкраїниСпілка жіночих організацій Солом’янського району організувала День солдата у військовій частині 3030 Національної гвардії УкраїниСпілка жіночих організацій Солом’янського району організувала День солдата у військовій частині 3030 Національної гвардії УкраїниСпілка жіночих організацій Солом’янського району організувала День солдата у військовій частині 3030 Національної гвардії УкраїниСпілка жіночих організацій Солом’янського району організувала День солдата у військовій частині 3030 Національної гвардії України
Вся інформація

Корупція має бути помічена