Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Анонси, події, заходи громадської ради

12-05-2021 Засідання громадської ради при Солом’янській РДА по поточним питанням (фоторепортаж події)
Засідання громадської ради при Солом’янській РДА по поточним питанням

Вчора в актовій залі Солом’янської РДА пройшло чергове засідання громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації.

На порядку денному засідання було розглянуто ряд актуальних питань та пропозицій по вирішенню нагальних проблем району. Найбільша увага була прикута до наступних тем:

• директор КП УЗН Солом’янського району Олексій Лукаш виступив із доповіддю про стан зеленого господарства Солом’янського району та проблемні питання з якими стикаються співробітники підпорядкованого підприємства.

• Голова громадської ради при Солом’янській райдержадміністрації Дмитро Оніщенко доповів про підсумки завершення навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах. Також було оприлюднено методи підняття рівня та ефективності отримання знань в умовах пандемії.

За результатами обговорень та доповнень по вказаним темам було прийнято ряд покрокових заходів, які мають на меті сприяння у вирішенні цих питань.

Чергове засідання громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністраціїЧергове засідання громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністраціїЧергове засідання громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністраціїЧергове засідання громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністраціїЧергове засідання громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністраціїЧергове засідання громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації
Вся інформація

Корупція має бути помічена