Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Проєкти

16-02-2015 Проект розпорядження

Проект розпорядження "Про організацію харчування дітей у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах Солом’янського району м. Києва"

Відповідно до статті 25 Закону України «Про освіту», статті 21 Закону України «Про загальну середню освіту», статті 5 Закону України «Про охорону дитинства», статей 1, 2 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», частини 5 статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту», пункту 1 частини 1статті 30 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України», на виконання пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2002 № 856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах», пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 № 116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно – технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість», пунктів 1, 2 постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 20.09.2005 № 936 «Про затвердження Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», пункту 1 постанови Кабінету Міністрів від 27.12.2001 № 1752 «Про норми харчування для осіб, хворих на туберкульоз у протитуберкульозних закладах», «Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 21.11.2002 № 667, з метою забезпечення учнів загальноосвітніх та вихованців дошкільних навчальних закладів комунальної форми власності харчуванням:

1. Управлінню освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації:

1.1. Здійснювати безкоштовне харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів:

учнів 1 - 4 класів загальноосвітніх навчальних закладів;

учнів 1 - 11 класів із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах загальноосвітніх навчальних закладів.

1.2. За рахунок бюджетних асигнувань здійснювати харчування вихованців спеціальних шкіл-інтернатів № 2, № 17 в залежності від вікової категорії дітей таким чином:

6 - 10 років – 35 грн 95 коп. в день на одну дитину;

10 - 13 років – 41 грн 55 коп. в день на одну дитину;

від 13 років і старше – 42 грн 90 коп. в день на одну дитину.

1.3. За рахунок бюджетних асигнувань здійснювати харчування вихованців гімназії-інтернату № 13 в залежності від вікової категорії дітей таким чином:

6 - 10 років – 38 грн 80 коп. в день на одну дитину;

10 - 13 років – 44 грн 90 коп. в день на одну дитину;

від 13 років і старше – 46 грн 35 коп. в день на одну дитину.

1.4. Встановити розмір батьківської плати за харчування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах та школах-дитячих садках (дошкільний підрозділ) району 70% від вартості харчування на день з 01.01.2015.

1.5. Визначити вартість харчування одного дня для дітей ясельного віку в дошкільних навчальних закладах та школах-дитячих садках загального розвитку – 14 грн 00 коп., для дітей садового віку – 20 грн 00 коп., в санаторних дошкільних закладах (групах) для дітей з хронічними неспецифічними захворюваннями органів дихання, для дітей з хворобами органів травлення, дошкільному навчальному закладі № 460 для дітей з вадами опорно - рухового апарату, в групах з цілодобовим перебуванням дітей: для дітей ясельного віку – 18 грн 50 коп., для дітей садового віку -

24 грн 00 коп., в санаторних дошкільних навчальних закладах для дітей з латентною туберкульозною інфекцією та після виліковування від туберкульозу: для дітей ясельного віку – 26 грн 00 коп., для дітей садового віку – 33 грн 50 коп., потерпілих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС: для дітей ясельного віку – 21 грн 58 коп., для дітей садового віку – 26 грн 98 коп.

1.6. Розмір плати за харчування сім’ям, які мають трьох і більше дітей встановити 50% батьківської плати.

1.7. Звільнити від сплати за харчування дітей дошкільного віку, які виховуються у спеціальних дошкільних навчальних закладах (групах):

ДНЗ № 51, № 191, № 714 для дітей з порушеннями зору;

ДНЗ № 17, № 376, № 395, № 677, № 713, ШДС «Відродження» для дітей з порушеннями мовлення;

ДНЗ № 460 для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату;

ДНЗ № 654 для дітей з затримкою психічного розвитку;

ДНЗ № 17 для дітей з розумовою відсталістю;

санаторних дошкільних навчальних закладах № 146, № 382 для дітей з латентною туберкульозною інфекцією та після виліковування від туберкульозу;

дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків;

дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім'ях;

дітей, які виховуються у сім’ях, де сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється Законом «Про Державний бюджет України».

1.8. Відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель» на тендерній основі визначати постачальників продуктів харчування та здійснювати організаційні заходи щодо своєчасного постачання продуктів харчування належної якості.

1.9. Здійснювати контроль за організацією харчування дітей у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах освіти району згідно з вимогами чинного законодавства.

1.10. Зберегти в штатних розписах загальноосвітніх навчальних закладів району одну посаду інспектора з харчування та одну посаду на 0.5 ставки сестри з дієтичного харчування в межах затвердженого фонду оплати праці.

2. Фінансовому управлінню Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації забезпечити фінансування харчування дітей у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах району в межах затвердженого кошторису видатків по галузі «Освіта».

3. Розпорядження Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації «Про організацію харчування дітей у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах Солом’янського району м. Києва» від 14.03.2012 № 137, зареєстроване у Солом’янському районному управлінні юстиції у м. Києві від 27.03.2012 за № 31/164 вважати таким, що втратило чинність.

4. Розпорядження набуває чинності з моменту його оприлюднення.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковського В.В.

 

Голова        М.Шкуро

Вся інформація

Корупція має бути помічена