Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Проєкти

26-06-2014 Проект розпорядження

Проект розпорядження "Про визначення балансоутримувача"

Відповідно до статті 11 Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», рішення Київської міської ради від 15.12.2011 № 844/7080 «Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва відомчого житлового фонду, гуртожитків, мереж та об’єктів соціальної інфраструктури», враховуючи звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Житло Комфорт Сервіс» від 22.05.2014 № 96 та від 30.05.2014 № 103:

1. Визначити балансоутримувачем житлового комплексу «Времена года» на вул. Кудряшова, №№ 18-А, 20, 20-Б, 20-Г, 20-Д разом з об’єктами комунального призначення та житлового комплексу «Ізумрудний» на вул. Механізаторів, №№ 2, 2-А, 2-Б разом з об’єктами комунального призначення у Солом'янському районі міста Києва товариство з обмеженою відповідальністю «Житло Комфорт Сервіс», згідно з додатком 1 до створення у вказаних комплексах об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

2. Товариству з обмеженою відповідальністю «Житло Комфорт Сервіс» прийняти на баланс житлові комплекси та об’єкти комунального призначення, зазначені у пункті 1 цього розпорядження та забезпечити належне їх утримання та управління у відповідності до існуючого законодавства.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Виконуючий обов’язки голови   А. Лапань

Увага! Дивіться додаток!


Додаток: proekt_rozp_balans.xls

Вся інформація

Корупція має бути помічена