Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Проєкти

31-12-2013 Проект розпорядження

Проект розпорядження "Про експертну комісію архівного відділу Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації"

Керуючись Законом України “Про Національний архівний фонд і архівні установи”, враховуючи вимоги Типового положення про експертну комісію архівного відділу районної, районної у мм. Києві і Севастополі державної адміністрації, міської ради, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 19.06.2013 №1226/5 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 25 червня 2013р. за №1061/23593:

1. Затвердити Положення про експертну комісію архівного відділу Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, що додається.

2. Затвердити склад експертної комісії архівного відділу Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, що додається.

3. Начальнику архівного відділу Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Жизі Л.О. у зв'язку із створенням експертної комісії архівного відділу Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації привести у відповідність та затвердити в установленому порядку Положення та посадові інструкції правників відділу.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Макаренка П.В.

 

Голова     М.Луцький

 

ПОДАННЯ:

Начальник архівного відділу                                                         Л. Жига

 

ПОГОДЖЕНО:

Керівник апарату                                                                       П. Макаренко

Начальник юридичного відділу                                                    А.Стасюк

 

Увага! Дивіться додаток!


Додаток: archive_2013_proekt.doc

Вся інформація

Корупція має бути помічена