Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Проєкти

13-11-2013 Проект розпорядження

Проект розпорядження "Про внесення змін до розпорядження Солом'янської районної в місті Києві  державної адміністрації від 19.04.2011 № 250 «Про затвердження Положення про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації»"

Відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України  від 12.10.2010 № 927 «Про  затвердження Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій» та з метою координації діяльності органів управління у разі виникнення техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації на території Солом’янського району міста Києва:

1. Унести зміни до Положення про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації, затвердженого розпорядженням Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації № 250 від 19. 04. 2011, зареєстрованого в Солом’янському районному управління юстиції у м. Києві 26.04.2011 за № 53/119 такі зміни:

пункт 4 доповнити підпунктом 4.7 такого змісту:

«4.7. здійснює отримання і використання запасів матеріальних ресурсів, необхідних для здійснення заходів стосовно запобігання виникненню, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.»

2. Розпорядження набирає чинність з моменту його оприлюднення.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації Лапаня А.Г.

 

Голова   М.Луцький

Вся інформація

Корупція має бути помічена