Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Проєкти

27-06-2013 Проект розпорядження

Проект розпорядження "Про заходи щодо підготовки районного господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2013/2014"

Відповідно до ст.ст. 6, 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», наказу Міністерства палива та енергетики України, Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378 «Про затвердження Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду», з метою своєчасної та якісної підготовки районного господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2013/2014, надійного забезпечення об’єктів промисловості, житлово-комунального, соціально-культурного, побутового призначення та населення району електричною і тепловою енергією, природним газом, послугами водопостачання та водовідведення:

1. Затвердити заходи щодо підготовки об’єктів промисловості, житлово-комунального, соціально-культурного, побутового призначення до роботи в осінньо-зимовий період 2013/2014, що додаються.

2. Створити оперативний районний штаб з питань підготовки районного господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2013/2014.

3. Затвердити склад оперативного районного штабу з питань підготовки районного господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2013/2014, що додається.

4. Оперативному районному штабу з питань підготовки районного господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2013/2014 забезпечити постійний контроль за підготовкою підприємств, установ і організацій Солом’янського району всіх форм власності до роботи в осінньо-зимовий період 2013/2014.

5. Районному управлінню освіти, районному управлінню охорони здоров’я, районному управлінню культури, туризму та охорони культурної спадщини, комунальному підприємству "Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду" Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації, комунальним підприємствам "Залізничне" Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, "Чоколівське" Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, "Батиївське" Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, "Відрадненське" Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, "Грушківське" Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, "Індустріальне" Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, комунальному підприємству "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом’янського району", комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень, керівникам підприємств та організацій району всіх форм власності:

5.1 Забезпечити в термін до 01.10.2013 підготовку об’єктів житлово-комунального, соціально-культурного та побутового призначення, теплоджерел, систем водо-, тепло- та електропостачання для роботи в осінньо-зимовий період 2013/2014 відповідно до правил та норм чинного законодавства.

5.2. Створити оперативні робочі групи для здійснення постійного контролю за підготовкою підприємств, установ і організацій до роботи в осінньо-зимовий період та координації робіт з енерго-, тепло-, водо-, газопостачальними організаціями.

5.3. Розробити та затвердити план заходів щодо підготовки жилих будинків, об’єктів соціально-культурного, побутового призначення, теплового господарства (незалежно від їх відомчого підпорядкування та форм власності) до роботи в осінньо-зимовий період та забезпечити його виконання до 01.10.2013.

5.4. Забезпечувати в повному обсязі розрахунки за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги. Активізувати роз’яснювальну роботу серед населення щодо необхідності своєчасної та повної оплати спожитих житлово-комунальних послуг.

5.5. Попередити керівників підприємств, установ та організацій про їх персональну відповідальність за проведення розрахунків за спожиті енергоносії і житлово-комунальні послуги.

5.6. У термін до 25.09.2013 забезпечити оформлення на будівлі, об'єкти теплового господарства, електроенергетики паспортів готовності будинків та актів готовності теплового господарства до роботи в опалювальний період відповідно до правил, встановлених чинним законодавством.

5.7. Спільно з районним управлінням ГУ МВС України в м. Києві та керівниками підприємств і організацій, які є власниками інженерних споруд і мереж, вжити заходів щодо посилення охорони обладнання насосних станцій, павільйонів, теплових камер, люків і горловин теплових та водопровідно-каналізаційних мереж, трансформаторних підстанцій та кабельних мереж.

5.8. Спільно з комунальним підприємством електромереж зовнішнього освітлення м. Києва "Київміськсвітло" забезпечити виконання затверджених програм та відновлення зовнішнього освітлення вулиць, дворових територій району.

5.9. Спільно з Київським комунальним об’єднанням зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" та Державним управлінням екології та природних ресурсів в м. Києві сприяти у позачерговому оформленні енергопостачальним організаціям погоджувальних документів на знесення зелених насаджень при виконанні робіт з перекладання мереж.

5.10. Зобов’язати усіх балансоутримувачів житлових будинків своєчасно повідомляти мешканців про відключення цих будинків від систем теплопостачання при виконанні гідравлічних випробувань, планових та аварійних ремонтів за даними енергопостачальної організації.

6. Відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації контролювати відновлення благоустрою після виконання планових робіт із прокладання, ремонту, реконструкції теплових, електричних та інших інженерних мереж. Взяти до відома, що планові роботи повинні виконуватись за графіками, узгодженими Солом’янською районною в місті Києві державною адміністрацією, Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

7. Комунальному підприємству "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них" Солом’янського району здійснювати, за замовленням відповідних організацій згідно з заключеними угодами, відновлення шляхового покриття після ліквідації аварійних пошкоджень та виконання планових ремонтів інженерних мереж в установлені дозвільними документами терміни.

8. Покласти персональну відповідальність на керівників житлово-експлуатаційних організацій всіх форм власності, а також керівників підприємств і організацій, що мають на своєму балансі житлові будинки, за проведення необхідних ремонтних робіт та заходів з приведення їх у технічний стан відповідно до вимог чинного законодавства у галузі підготовки теплових господарств та систем теплоспоживання до роботи в осінньо-зимовий період. Особливу увагу звернути на стан покрівель та фасадів, інженерних мереж і електрощитових будинків, теплових пунктів, герметизацію інженерних вводів у будинки та стиків панелей, відповідність схем електроосвітлення проектним рішенням, проведення промивки місцевих систем опалення, засклення вікон та утеплення під’їздів, дотримання Правил безпеки систем газопостачання України, затверджених наказом Державного комітету України по нагляду за охороною праці від 01.10.1997 №254.

Взяти до уваги, що заповнення систем теплоспоживання повинно бути завершено до 15.09.2013.

9. Зобов’язати комунальне підприємство "Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду" Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації та комунальні підприємства "Залізничне" Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, "Чоколівське" Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, "Батиївське" Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, "Відрадненське" Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, "Грушківське" Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, "Індустріальне" Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації забезпечити надання звітів про виконання заходів з підготовки житлового господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2013/2014 у будинках, розташованих на території Солом’янського району, всіх форм власності.

10. Заслуховувати у липні-вересні 2013 року на засіданнях штабів звіти керівників підприємств, установ та організацій всіх форм власності про виконання заходів щодо підготовки районного господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2013/2014.

11. Керівникам підприємств, установ, організацій всіх форм власності, які мають на своєму балансі пошкоджені кабельні лінії 0,4 — 10 кВ, вжити заходів щодо виконання ремонтних робіт та введення вказаних мереж в експлуатацію до 01.10.2013.

12. Керівникам підприємств, установ, організацій всіх форм власності, що мають резервні джерела живлення, забезпечити працездатність цих систем до початку осінньо-зимового періоду 2013/2014.

13. Підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності забезпечити підготовку енергооб’єктів, інженерних мереж, місцевих систем опалення до опалювального сезону 2013/2014 до 25.09.2013.

14. Начальнику відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації забезпечити висвітлення змісту розпорядження в засобах масової інформації.

15. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Соломянської районної в місті Києві державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова  М. Луцький


Додаток: proekt_rozp1_27_06_2013.doc

Вся інформація

Корупція має бути помічена