Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Проєкти

15-04-2013 Проект розпорядження

Проект розпорядження "Про організацію та впорядкування системи обліку дітей шкільного віку (5-17 років) і закріплення мікрорайонів за загальноосвітніми навчальними закладами"

Відповідно до пункту 5 постанови Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 № 646 «Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку»  з метою забезпечення здобуття громадянами України повної загальної середньої освіти та виконання статті 14, статті 35 Закону України «Про освіту»:

1. Затвердити мікрорайони, які закріплені за загальноосвітніми навчальними закладами Солом’янського району  згідно з додатком 1 до розпорядження.

2. Взяти до відома, що мікрорайони для гімназій №№ 13, 177, 178, «Ерудит», ліцеїв: технічний ліцей, політехнічний ліцей, юридичний ліцей, фінансово-правовий ліцей, авіакосмічний ліцей, «Престиж», № 142, № 144 не встановлювати згідно з пунктом 5 Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 № 646.

3. Зобов’язати директорів загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району м. Києва:

3.1. У перший день навчального року перевірити явку дітей і підлітків до школи, з’ясувати причини відсутності і не пізніше 10 вересня поточного року подати до управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації списки дітей, які не з’явились до школи із зазначенням причин відсутності за формою згідно з додатком 2 до розпорядження.

3.2. За наявності у загальноосвітньому навчальному закладі учнів, які проживають на закріпленій за цим закладом території обслуговування і не були включені до списку, подати до управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації додатковий список таких учнів у двох примірниках.

3.3. Забезпечити дітям і підліткам з фізичними та розумовими вадами, за формою згідно з додатком 3 до розпорядження, навчання в спеціальних навчальних закладах або індивідуальне навчання.

3.4. Забезпечити збереження списків дітей та підлітків віком від 5 до 17 років протягом навчання цих дітей в навчальних закладах.

4. Розпорядження від 29.06.2011 № 435 «Про організацію та впорядкування системи обліку дітей шкільного віку (5-17 років) і закріплення мікрорайонів за загальноосвітніми навчальними закладами», зареєстроване в Солом’янському районному управлінні юстиції у м. Києві 11.07.2011 за № 59/125 вважати таким, що втратило чинність.

5. Розпорядження набуває чинності з моменту його оприлюднення.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова    М. Луцький

Вся інформація

Корупція має бути помічена