Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Правові засади

11-04-2012 Розпорядження РДА №203

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 №1242 «Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади», розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної  адміністрації) від 27.02.2012 №320 «Про затвердження Інструкції з діловодства в структурних підрозділах виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районних в місті Києві державних адміністраціях»:

1. Першому заступнику голови, заступникам голови, керівнику апарату, керівникам структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, керівникам комунальних підприємств, установ, організацій, які передані до сфери управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації  забезпечити неухильне додержання вимог Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 №1242 та  «Інструкції з діловодства в структурних підрозділах виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районних в місті Києві державних адміністраціях», затвердженої розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної  адміністрації) від 27.02.2012 №320.

2. Керівникам структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, керівникам комунальних підприємств, установ, організацій, які передані до сфери управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, відділу організації діловодства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (Калиновська О.М.), відділу роботи із зверненнями  громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (Березова І.І.), відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (Філіпович Р.О.) здійснювати контроль за застосуванням та дотриманням  інструкцій з діловодства при підготовці документів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації

3. Відділу організації діловодства (Калиновська О.М.) розробити Інструкцію з діловодства у Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації з урахуванням вимог вищезазначених нормативних документів та затвердити її розпорядженням Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації до 01.05.2012.

4. Затвердити зразки бланків Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації для оформлення організаційно – розпорядчих документів (додатки 1,2).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Макаренка П.В.


Голова       І. Сидоров

Увага! Дивіться додаток!


Додаток: rozp203_2012.zip

Вся інформація

Корупція має бути помічена