Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

26-06-2015 Робота спостережної комісії
Робота спостережної комісії

Згідно вимог положення про спостережну комісію інформуємо про результати діяльності спостережної комісії Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації у першому півріччі 2015 року.

Засідання спостережної комісії Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (Повітрофлотський проспект, 41) відбуваються 1 раз на місяць у відповідності до затвердженого положення. Спостережна комісія у першому півріччі 2015 року провела 7 засідань.

На засіданнях спостережної комісії розглядались питання:

- щодо звільнень осіб з місць позбавлення волі (15 осіб);

- про порядок виконання покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та здійснення контролю щодо осіб, засуджених до таких покарань у Солом’янському районному відділенні кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в м. Києві та Київській області;

- про надання допомоги звільненим з місць позбавлення волі особам, які звернулися протягом шести місяців після звільнення з установ виконання покарання, а саме: -психологічну допомогу; - юридичні консультації; -допомогу у підготовці документів, заяв; - допомогу в отриманні паспорта; -допомогу в проходженні комплексного медичного обстеження;

- про організацію здійснення громадського контролю за звільненими, яким не виповнилось 35 років, надання їм соціальних послуг, при необхідності забезпечення соціального патронажу Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

На засідання спостережної комісії подаються і розглядаються  клопотання відділу кримінально-виконавчої інспекції м. Києва про умовно-дострокове звільнення від відбування покарання у виді виправних робіт звільнених осіб.

До участі в роботі спостережної комісії запрошувались: старший інспектор Солом’янського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції м. Києва Розпутна М.О., інспектор відділу кримінально-виконавчої інспекції м. Києва Карась Н.А.

Між структурними підрозділами Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, службами району та територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади налагоджено оперативний обмін інформацією про облік та дотримання прав і інтересів осіб, звільнених від відбування покарання.

Вся інформація

Корупція має бути помічена