Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

24-02-2015 Проекти з енергозбереження
Проекти з енергозбереження

У Київській міській державній адміністрації під головуванням заступника голови Київської міської державної адміністрації Петра Пантелеєва 4 лютого 2015 року відбулося засідання круглого столу «Енергоефективні проекти в будинках ОСББ: збереження тепла і коштів». Його організатором виступив Департамент житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за підтримки проекту GIZ (Енергоефективність у громадах).

Учасники круглого столу ознайомились з перспективами міжнародної співпраці у сфері впровадження заходів енергоефективності у столиці, досвідом іноземних країн щодо реалізації проектів енергозбереження в будинках ОСББ за принципом державно-приватного партнерства, пропозиціями ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» в реалізації проектів енергозбереження у житловому фонді та урядовими ініціативами, які спрямовані на стимулювання енергозбереження у житловому фонді.

Відбулося широке обговорення процедури конкурсного відбору проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, а також у кооперативних будинках. Конкурс проектів запроваджується у 2015 році на виконання рішення Київської міської ради від 26.12.2014  №865/865 «Про затвердження Положення про конкурс проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, а також у кооперативних будинках».

До конкурсу допускаються проекти з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створено ОСББ та ЖБК.

Конкурс проводиться за такими напрямками:

  • реконструкція теплових пунктів та встановлення нових індивідуальних теплопунктів;
  • утеплення фасадів;
  • теплоізоляція та капітальний ремонт дахів;
  • заміна вікон на енергозберігаючі в місцях загального користування;
  • модернізація та заміна внутрішньобудинкових інженерних мереж;
  • встановлення будинкових приладів обліку теплової енергії на опалення та/або на гаряче водопостачання;
  • заміна освітлювальних приладів у місцях загального користування на енергоефективні та/або встановлення датчиків руху для регулювання освітленості в місцях загального користування.

Співфінансування від ОСББ/ЖБК - не менше 30% від вартості проекту.

Вся інформація

Корупція має бути помічена