Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

19-03-2023 З Днем працівників ЖКГ і побутового обслуговування населення
З Днем працівників ЖКГ і побутового обслуговування населення

Щорічно у третю неділю березня відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Повсякденна праця ЖКГ і побутового обслуговування населення важка. І починається вона у той час, коли більшість жителів району ще навіть не прокинулась.

Шановні працівники, ви створююте належні умови проживання та побуту населення. Ваша робота – це тепло і затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, доступні та доброякісні побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука хорошого настрою, гарного самопочуття та комфортного життя вцілому. Зичимо вам міцного здоров’я, весняного настрою, наснаги, злагоди, добробуту у ваші родини, щастя і світлого майбутнього у квітучій Україні!

Зі святом!

Вітання до професійного свята робітників сфери ЖКГ та побутового обслуговування населенняВітання до професійного свята робітників сфери ЖКГ та побутового обслуговування населенняВітання до професійного свята робітників сфери ЖКГ та побутового обслуговування населенняВітання до професійного свята робітників сфери ЖКГ та побутового обслуговування населенняВітання до професійного свята робітників сфери ЖКГ та побутового обслуговування населенняВітання до професійного свята робітників сфери ЖКГ та побутового обслуговування населенняВітання до професійного свята робітників сфери ЖКГ та побутового обслуговування населенняВітання до професійного свята робітників сфери ЖКГ та побутового обслуговування населенняВітання до професійного свята робітників сфери ЖКГ та побутового обслуговування населення
Вся інформація

Корупція має бути помічена