Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

15-03-2023 Виїзне засідання комісії ТЕБ та НС Солом‘янського району (фоторепортаж події)
Виїзне засідання комісії ТЕБ та НС Солом‘янського району

Сьогодні на вулиці Липківського, 9, Солом’янською РДА було ініційовано проведення виїзного засідання комісії ТЕБ та НС стосовно будівельних робіт, які за словами місцевих мешканців призвели до часткового обвалювання схилів.

На комісії, окрім представників різних відділів та управлінь райдержадміністрації, також були присутні: представник КП «СУППР» (спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт КМДА), правоохоронці Солом‘янського управління поліції, представники Солом’янського районного управління ДСНС, ШЕУ Солом’янського району, представник власника земельної ділянки з Національної академії внутрішніх справ, представник замовника, представники забудовника та місцеві мешканці.

Дійсно, візуально має місце невеликий зсув верхнього шару ґрунту та руйнації частину паркану, що за словами забудовників відбулося через неправильне водовідведення. Разом з тим, представники замовника і забудовника запевнили, що роботи з ліквідації наслідків цього обвалювання вже ведуться і через три дні будуть завершені. Також забудовник запевнив, що створить всі умови для пришвидшення процесу встановлення підпірною стінки, який попередньо становитиме 2 місяці. Для більшого порозуміння, усіх бажаючих провели на будівельний майданчик, де показали всі створені умови для унеможливлювання будь-яких подальших обвалювань.

Засідання ТЕБ та НС стосовно будівництва та ситуації на Липківського Засідання ТЕБ та НС стосовно будівництва та ситуації на Липківського Засідання ТЕБ та НС стосовно будівництва та ситуації на Липківського Засідання ТЕБ та НС стосовно будівництва та ситуації на Липківського Засідання ТЕБ та НС стосовно будівництва та ситуації на Липківського Засідання ТЕБ та НС стосовно будівництва та ситуації на Липківського Засідання ТЕБ та НС стосовно будівництва та ситуації на Липківського
Вся інформація

Корупція має бути помічена