Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

15-02-2023 Яскраві перемоги учениць КДМШ №14 ім.Д.Кабалевського у найпрестижніших конкурсах світу з циркового мистецтва (фоторепортаж події)
Яскраві перемоги учениць КДМШ №14 ім.Д.Кабалевського у найпрестижніших конкурсах світу з циркового мистецтва

На XVI Міжнародному цирковому фестивалі в Альбасете (Іспанія), учениця Київської дитячої музичної школи № 14 ім. Д. Кабалевського Влада НАРАЕВА отримала Золотий приз - першу премію фестивалю.

Очікувану перемогу Влада здобула серед артистів із 15 країн світу, а саме: Іспанії, Чехії, Мексики, Угорщини, Нідерландів, Чилі, Колумбії, Казахстану, Португалії, Німеччини, Канади, Англії, Італії, Аргентини та Ефіопії.

Також з успіхом для наших учениць пройшов один з найпрестижніших на світовій цирковій арені ювілейний 45-й Міжнародний цирковий фестиваль у Монте-Карло (Монако), а також одночасно 10-й фестиваль New Generation («Нова генерація»), де отримали нагороди: Амелія БІЛИК – золотий «Клоун» дитячої генерації, приз глядацьких симпатій, Владислава НАРАЄВА – срібний «Клоун» дитячої генерації, спеціальний приз від асоціації композиторів.

Щирі вітання та побажання нових великих звершень та досягнень!

Яскраві перемоги учениць Київської дитячої музичної школи №14 ім.Д.Кабалевського у найпрестижніших конкурсах світу з циркового мистецтваЯскраві перемоги учениць Київської дитячої музичної школи №14 ім.Д.Кабалевського у найпрестижніших конкурсах світу з циркового мистецтваЯскраві перемоги учениць Київської дитячої музичної школи №14 ім.Д.Кабалевського у найпрестижніших конкурсах світу з циркового мистецтваЯскраві перемоги учениць Київської дитячої музичної школи №14 ім.Д.Кабалевського у найпрестижніших конкурсах світу з циркового мистецтваЯскраві перемоги учениць Київської дитячої музичної школи №14 ім.Д.Кабалевського у найпрестижніших конкурсах світу з циркового мистецтваЯскраві перемоги учениць Київської дитячої музичної школи №14 ім.Д.Кабалевського у найпрестижніших конкурсах світу з циркового мистецтваЯскраві перемоги учениць Київської дитячої музичної школи №14 ім.Д.Кабалевського у найпрестижніших конкурсах світу з циркового мистецтва
Вся інформація

Корупція має бути помічена