Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

09-02-2023 Cкажи ні насильству (фоторепортаж події)
Cкажи ні насильству

У приміщенні Солом’янської районної місті Києві державної адміністрації відбувся круглий стіл з питань порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.

Обговорили ряд важливих питань щодо діяльності суб'єктів взаємодії та здійснення профілактичних заходів, механізмів реагування на факти вчинення насильства.

За результатами обговорення прийняті відповідні рішення щодо надання захисту та дієвої допомоги постраждалим особам в Солом’янському районі міста Києва.

Круглий стіл з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статіКруглий стіл з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статіКруглий стіл з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статіКруглий стіл з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статіКруглий стіл з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі
Вся інформація

Корупція має бути помічена