Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

09-02-2023 Порядок денний засідання комісії з питань захисту прав дитини
Порядок денний засідання комісії з питань захисту прав дитини

Робота комісії при Солом'янській РДА від 02.02.2023

1. Про визначення способів участі батька у вихованні та спілкуванні з донькою.
2. Про доцільність/недоцільність тимчасового влаштування малолітньої дитини, яка перебуває в КНП «Дитячій клінічній лікарні № 3» Солом’янського району м. Києва, в родину.
3. Про надання дозволу на укладення договору дарування частини квартири, де зареєстровані та мають право користування житлом малолітні діти на ім’я матері дітей.
4. Про стан утримання і виховання дитини, яка має статус дитини, позбавленої батьківського піклування в сім’ї опікуна та виконання опікуном покладених на нього обов’язків.
5. Про розгляд заяви матері-виховательки дитячого будинку сімейного типу щодо виведення з ДБСТ її вихованця, який має статус дитини-сироти та перебуває на обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в службі у справах дітей та сім’ї Фастівської міської ради Київської області, та влаштування його до прийомної сім’ї чи дитячого будинку сімейного типу міста Фастова.
6-7. Про надання висновку до суду по справі про позбавлення батьківських прав.
8. Про розгляд листа Міністерства закордонних справ України щодо неповнолітнього, який має статус дитини-сироти та евакуйований до Держави Ізраїль.
9-13. Про формування персонального складу міждисциплінарної команди для забезпечення соціального захисту дітей, які опинилась в складних життєвих обставинах.
14-20. Про затвердження індивідуальних планів забезпечення соціального захисту дітей, які опинилась в складних життєвих обставинах.
21-26. Про надання обов’язкового соціального супроводу родинам з дітьми.
27-50. Про перегляд індивідуальних планів забезпечення соціального захисту дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.
51-52. Про визначення форми влаштування дітей, які мають статус дітей, позбавлених батьківського піклування, та влаштування до ОКНП «Чернівецький обласний спеціалізований будинок дитини».
53-62. Про перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
63. Про затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини, яка опинилась в складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.
64-65. Про затвердження висновків про підтвердження місця проживання дитини для тимчасового виїзду за межі України.
66-68. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, як така, що зазнала психологічного насильства.

Вся інформація

Корупція має бути помічена