Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

01-02-2023 Про частоти радіопрограм АТ «НСТУ» в регіонах України
Про частоти радіопрограм АТ «НСТУ» в регіонах України
Втратили контакт з українським телебаченням? Шукайте Суспільне в соцмережах та вмикайте частоти Українського Радіо.

Оперативні новини від команди Суспільного Мовлення — на сайті Суспільне Новини, у телеграм-каналах Суспільне Новини та регіональної мережі (за назвою Суспільне + місто-обласний центр: Суспільне Харків, Суспільне Чернігів, Суспільне Львів, Суспільне Миколаїв тощо) та інших соцмережах Суспільного.

У разі відсутності електроенергії чи мобільного зв’язку у вашому місті — налаштовуйте FM-хвилю Українського Радіо на приймачах, що живляться від батарейок. Українське Радіо може вести інформаційне мовлення на частотах Радіо Культура та Радіо Промінь.

У разі аварії на мережах і відсутності сигналу в FM — перемикайтеся на середні хвилі в АМ-діапазон (чи СХ на старих приймачах) на частотах AM — 1278 кГц, 1404 кГц, 657 кГц та 873 кГц.

Нижче — перелік частот радіо та лінки на соцмережі Суспільного Мовлення у регіонах. Зберігайте, щоб завжди залишатися на зв’язку із Суспільним.

Нагадаємо, Суспільне мовлення продовжує безперервний 18-годинний інформаційний марафон та оперативно інформує про війну Росії проти України на:

всіх 24 регіональних телеканалах Суспільного (UA: БУКОВИНА, UA: ВІННИЦЯ, UA: ХАРКІВ тощо);
Українському радіо (в FM та AM діапазонах (чи середньохвильовому діапазоні на старих приймачах) на частотах 549 кГц, 657 кГц, 873 кГц та 1404 кГц по всій країні;
на сайті, ютуб-каналі UA: ПЕРШИЙ та на ОТТ-платформах;
а також на діджитал-платформах Суспільне Новини. Окрім сайту, команда діджиталу оперативно повідомляє про російську агресію в Україні в соцмережах Telegram, Facebook, Instagram, Youtube, Viber, а також Twitter англійською мовою для міжнародної аудиторії. 
Корисна інформація про доступ до СуспільногоКорисна інформація про доступ до СуспільногоКорисна інформація про доступ до СуспільногоКорисна інформація про доступ до СуспільногоКорисна інформація про доступ до СуспільногоКорисна інформація про доступ до СуспільногоКорисна інформація про доступ до СуспільногоКорисна інформація про доступ до СуспільногоКорисна інформація про доступ до СуспільногоКорисна інформація про доступ до СуспільногоКорисна інформація про доступ до СуспільногоКорисна інформація про доступ до СуспільногоКорисна інформація про доступ до СуспільногоКорисна інформація про доступ до СуспільногоКорисна інформація про доступ до СуспільногоКорисна інформація про доступ до СуспільногоКорисна інформація про доступ до СуспільногоКорисна інформація про доступ до СуспільногоКорисна інформація про доступ до СуспільногоКорисна інформація про доступ до СуспільногоКорисна інформація про доступ до СуспільногоКорисна інформація про доступ до СуспільногоКорисна інформація про доступ до Суспільного
Вся інформація

Корупція має бути помічена