Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

20-01-2023 «Арсенал-Київ» переїхав до Солом‘янського району (фоторепортаж події)
«Арсенал-Київ» переїхав до Солом‘янського району

Дитячо-юнацька спортивна школа «Арсенал-Київ» останнім часом переживала не найкращі часи у своїй історії, адже дітлахам навіть не було де займатися тренуваннями з футболу.

Завдяки постійній та плідній взаємодії керівництва Солом‘янської РДА ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського вдалося досягти домовленості про проведення занять із футболу на постійній основі на території спорткомплексу КПІ ім.Сікорського (вул. Верхньоключова, 1/26).

Тож тепер, як для дітей Солом‘янського району, так і для дітей всього Києва, заняття із футболу стають доступнішими, що в цей нелегкий час зменшить їх психологічний стрес.

Для усіх бажаючих залишаємо номер телефону для запису до ФК:
0672665014

Дитячо-юнацька спортивна школа «Арсенал-Київ» відтепер у Солом‘янському районіДитячо-юнацька спортивна школа «Арсенал-Київ» відтепер у Солом‘янському районіДитячо-юнацька спортивна школа «Арсенал-Київ» відтепер у Солом‘янському районіДитячо-юнацька спортивна школа «Арсенал-Київ» відтепер у Солом‘янському районіДитячо-юнацька спортивна школа «Арсенал-Київ» відтепер у Солом‘янському районіДитячо-юнацька спортивна школа «Арсенал-Київ» відтепер у Солом‘янському районіДитячо-юнацька спортивна школа «Арсенал-Київ» відтепер у Солом‘янському районіДитячо-юнацька спортивна школа «Арсенал-Київ» відтепер у Солом‘янському районі
Вся інформація

Корупція має бути помічена