Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

14-12-2022 Національно-патріотичне виховання (фоторепортаж події)
Національно-патріотичне виховання

Сьогодні в Солом‘янській райдержадміністрації відбулось засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання.

Відкриваючи засідання, перший заступник голови Солом’янської РДА Олександр Смик підкреслив надзвичайно важливу роль національно-патріотичного виховання саме молоді у сучасному українському суспільстві, а також неуклінну позицію державної політики щодо роботи у цьому напрямку.

Присутні мали можливість переглянути презентацію та почути про досвід роботи з молоддю, участь в заходах національно-патріотичного виховання від представників освіти навчальних закладів, які знаходяться у Солом‘янському районі.

Крім того, були обговорені питання розробки районної програми національно-патріотичного виховання на наступний рік з урахуванням умов воєнного стану.


Додаток: protokol_141222.pdf

Засідання з національно-патріотичного вихованняЗасідання з національно-патріотичного вихованняЗасідання з національно-патріотичного вихованняЗасідання з національно-патріотичного вихованняЗасідання з національно-патріотичного вихованняЗасідання з національно-патріотичного виховання
Вся інформація

Корупція має бути помічена