Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

21-01-2022 У підліткових клубах Солом’янського району м. Києва відзначили День Соборності України (фоторепортаж події)
У підліткових клубах Солом’янського району м. Києва відзначили День Соборності України

Вихованці підліткових клубів із зацікавленістю взяли участь у тематичних бесідах на теми: «Єднання заради Незалежності», «Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг». Діти ознайомились з важливим історичним минулим, переглянувши документальні фільми: «Як об’єдналися дві частини України» та «Акт злуки: відтворення історичної правди».

У клубі «Здоров’я» для вихованців та за участю їхніх батьків та мешканців району яскраво пройшли показові виступи юних спортсменів з хортингу.

Близько 50-ти юних художників підліткових клубів «Творчість», «Шанс», «Веселка», «Гармонія» та «Світоч» представили на виставці малюнків свої роботи на тему: «Тільки в єдності наша сила».

День Соборності України у підліткових клубахДень Соборності України у підліткових клубахДень Соборності України у підліткових клубахДень Соборності України у підліткових клубахДень Соборності України у підліткових клубахДень Соборності України у підліткових клубахДень Соборності України у підліткових клубахДень Соборності України у підліткових клубахДень Соборності України у підліткових клубахДень Соборності України у підліткових клубахДень Соборності України у підліткових клубахДень Соборності України у підліткових клубахДень Соборності України у підліткових клубах
Вся інформація

Корупція має бути помічена