Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

17-01-2022 Донорство - почесно і корисно! (фоторепортаж події)
Донорство - почесно і корисно!

Щодня тисячі людей з різних причин потребують переливання крові. Тож, залишаючись невідомими, не за винагороду чи визнання, багато людей, добровільно здаючи кров, рятують життя хворих.

До таких людей сьогодні доєдналися співробітники Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації, КП УЗН Солом'янського району та ВСП "Виробничик", які завітали для здачі крові до Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова.

Вітаємо усіх донорів і висловлюємо щирі слова подяки!

Здача крові у Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. АмосоваЗдача крові у Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. АмосоваЗдача крові у Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. АмосоваЗдача крові у Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. АмосоваЗдача крові у Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. АмосоваЗдача крові у Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. АмосоваЗдача крові у Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. АмосоваЗдача крові у Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. АмосоваЗдача крові у Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова
Вся інформація

Корупція має бути помічена