Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

24-09-2021 Ситуація із засміченням балки Проня перебуває на особистому контролі керівництва Солом’янської РДА (фоторепортаж події)
Ситуація із засміченням балки Проня перебуває на особистому контролі керівництва Солом’янської РДА

Історично, ще кілька десятків років тому цю ділянку землі на Пронівщині було віддано у користування на потреби двом КП – УЗН та ШЕУ Солом’янського району. 

Світлинам, які були поширені у мережі Інтернет, відповідає частина території, яку використовує КП ШЕУ Солом’янського району для зберігання піскосольових матеріалів, розподілу бетонних та асфальтних конструкцій, які було демонтовано в межах району й сортування різноматного сміття із подальшим вивозом на спеціалізовані сміттєзвалища.
Ще наприкінці серпня, після отримання перших сигналів про засмічення урочища керівництво Солом'янського району виїхало на місце для того, щоб розібратися із ситуацією - спілкувалися з місцевими мешканцями й співробітниками КП. Також на місце було викликано слідчо-оперативну групу Солом’янського УП для документування можливого злочину.

Разом з тим встановлено, що в’їзд на територію був безперешкодний та доступний для будь-кого.

Для уникнення подібних ситуацій у майбутньому Солом’янською РДА відпрацьовано та реалізовано встановлення:

- воріт та загорожі

- пункту охорони (відповідальної особи за пропускний режим)

- відеоспостереження за в’їздом на вказану територію. 
Додатково співробітниками КП ШЕУ Солом’янського району були проведені позачергові прибирання території.

Детально про ситуацію із засміченням балки ПроніДетально про ситуацію із засміченням балки ПроніДетально про ситуацію із засміченням балки ПроніДетально про ситуацію із засміченням балки ПроніДетально про ситуацію із засміченням балки ПроніДетально про ситуацію із засміченням балки Проні
Вся інформація

Корупція має бути помічена