Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

19-04-2017 Оренда об'єктів нерухомого майна
Оренда об'єктів нерухомого майна

Оголошення про конкурс на право оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

Орендодавець  – Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація. Характеристика та місцезнаходження об’єкта оренди: нежитлові приміщення загальною площею 75,6 кв. м за адресою: вул. Білгородська, 12 (1 поверх).

Мета використання запропонована заявниками: 1) розміщення торговельного об’єкту з продажу продовольчих товарів, крім товарів підакцизної групи; 2) розміщення торговельного об’єкту з продажу непродовольчих товарів.

Стартовий розмір місячної орендної плати, грн. (без ПДВ) - 23616,00 грн. Розмір авансової орендної плати, грн. (без ПДВ) - 47232,00 грн. Реквізити (балансоутримувача) для сплати авансової орендної плати - КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва», р/р: 26000261583, ПАТ АБ «Укргазбанк» м. Київ, МФО: 320478, ЄДРПОУ: 35756919.

Рекомендований строк оренди всіх об‘єктів – 2 роки 364 дні.

Умови конкурсу:

- внесення авансової орендної  плати у розмірі двох стартових орендних плат;

- орендна плата відповідно до конкурсної пропозиції переможця;

- додатково до орендної плати нараховується податок на додану вартість у розмірах та порядку, визначених чинним законодавством України;

- відшкодування переможцем конкурсу витрат на здійснення незалежної оцінки об‘єкта оренди. Розмір компенсації витрат на здійснення незалежної оцінки не може бути більшим, ніж показники звичайної ціни послуг на виконання послуг з оцінки майна, визначені Фондом державного майна України;

- відшкодування переможцем конкурсу витрат на публікацію оголошення про проведення конкурсу та оголошення щодо вивчення попиту в газеті «Хрещатик»; 

- страхування орендованого майна;

- відшкодування витрат підприємства (балансоутримувача) на утримання майна, а саме:

- плата за користування земельною ділянкою, на якій розташований об’єкт оренди;

- амортизаційні відрахування на об’єкт оренди;

- експлуатаційні витрати підприємства (балансоутримувача);

- відшкодування підприємству (балансоутримувачу) вартості комунальних послуг; витрат на утримання прибудинкової території, вартості послуг по ремонту і технічному обслуговуванню інженерного обладнання та внутрішньо будинкових мереж, ремонту будівлі, у.т.ч: покрівлі, фасаду, вивозу сміття або сплата за послуги на підставі договорів з постачальниками;

- утримання об’єкту відповідно до санітарно-екологічних та протипожежних норм, дотримання правил охорони праці;

-підтримання належних умов експлуатації та технічного стану об’єкту оренди;

- у повному обсязі виконувати усі зобов'язання зазначені у договорі оренди.

Для участі у конкурсі претендент подає:

1. Лист-заяву про участь у конкурсі.

2. Відомості про претендента на участь у конкурсі:

а)  для претендентів на участь у конкурсі, які є юридичними особами:

— документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

— копії установчих документів (завірені заявником);

— базовий витяг з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців, який виданий не більше як за 30 днів до дня подачі документів;

б)  для претендентів на участь у конкурсі, які є фізичними особами:

— копію документа, що посвідчує особу, завірену належним чином та оформлену довіреність на представника;

— за наявності відповідного статусу – базовий витяг з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб - підприємців, який виданий не більше як за 30 днів до дня подачі документів;

— завірену належним чином копію декларації  про  доходи  або звіту  суб’єкта  малого підприємництва фізичної особи - платника  єдиного  податку.

1. Документ, що засвідчує сплату авансової орендної плати (квитанцію або платіжне доручення з відміткою банку).

2. Зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу (крім розміру орендної плати, пропозиція щодо якого вноситься в день проведення конкурсу у запечатаному конверті, скріпленому печаткою в разі наявності).

3. Інформацію про засоби зв‘язку з претендентом на участь у конкурсі та реквізити претендента на участь у конкурсі для повернення авансової орендної плати.

Конкурс буде проведено 10.05.2017 року за адресою: м. Київ, просп. Повітрофлотський, 41, каб. 409 о 10-00 год. Документи прошнуровані та пронумеровані разом з описом подаються в запечатаному конверті з відміткою «На конкурс» (конверт має бути опечатаний печаткою претендента на участь у конкурсі), із зазначенням назви учасника конкурсу та об’єкта оренди (адреса, площа, балансоутримувач).

Кінцевий строк прийняття пропозицій від претендентів для участі у конкурсі не більш як за три робочих дні до дати проведення конкурсі (до 28.04.2017 включно). Отримати додаткову інформацію можна за адресою: м. Київ, просп. Повітрофлотський, 41, телефони для довідок: 207-09-32, 207-09-34, 207-09-30.

Вся інформація

Корупція має бути помічена